3 Concept Eyes

Ár:   $21   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Ár:   $21
Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Tápláló színezett ajakápoló

Funnyface

2017. május 9.

Barbapapa kollabban vettem belőle, olyan cuki volt, hogy nem tudtam kihagyni...Kismérető háromszög alakú bádogdobozban is kapható. A barbapapás kollabban is így csomagolták. Nem vagyok rajongója a belenyúlkálós doboz ajakápolóknak, de most kivételt tettem. Barbapapa és színező ajakápoló kettőse ellen esélyem sem volt. Először azonban csalódtam benne, de aztán rájöttem hol rontottam el. Kis mennyisében vittem fel az ajkaimra, kezdetben óvatosabb voltam vele. Így rendkívüli módon szárította az ajkaimat. Aztán egyszer mégis belenyúltam rendesen, nem finomkodtam, jó vastagon felkentem, és így már egyáltalán nem szárította a bőrömet. Azt hittem jól mellényúltam ezzel a termékkel, de aztán bebizonyosodott, hogy mégsem. Állaga keményebb, nehezebb olvad, amikor belenyúlok. Az ajkaimat erősebb hideg pink színűre színezi, egészen természetes a hatása. Koreai ajaktermékektől megszokott módon nem látszik, hogy bármi lenne az ajkaimon, csak a gyönyörű a színe. Abban nem vagyok biztos, hogy ez a termék a minuszokban megvédi majd az ajkaimat, de az ártatlan hétköznapokra enyhén színt adó, és mégis inkább táplálóbb ajakterméknek nagyon jó. A színe is egészen tartós, és a felszívódása után sem éreztem, hogy kiszáradt volna a bőröm. Inkább a rúzs formájú változatát ajánlom, mert ha belenyúlók szépen megfogja az ujjamat is, és mivel nem olvad olyan könnyen kicsit macerásabb a használata, ha bádogtégelyben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ceresin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.