Clinique

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Huba, Módosítva: 2013. január 27.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Könnyű, vízzel leöblíthető különleges tisztító, mely enyhén radírozza a bőrt. Simítja a bőrt, és segít csökkenteni az apró barázdákat.

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 3.500 Ft , Eladó: Emmi27
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/foxpost

wildrose

2020. június 8.

Illatmentes bőrradír, és a szemcsék is elég gyengédek. Gyönyörűen simítja a bőrt. Mi jó barátságban vagyunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 8.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 23.

Nem igazán kedvelem az arcradírokat, mert alkalmazásukat, magát a műveletet drasztikusnak tartom. Így aztán talán egyetlen alkalommal vásároltam a TBS-ben direktben egy innovatív terméket, máskor pedig csak akkor radíroztam, ha ajándékcsomag részeként kaptam valami mellett, többnyire egy kisebb kiszerelést.
A Clinique terméke is meglehetősen erőteljesen radíroz, ami számomra nem a kényeztetést jelenti. Azt viszont elismerem, hogy egyáltalán nem szárít, sőt, olyan, mintha egy vastagabb textúrájú krémmel egyszerre hidratálnánk is.
A végeredmény hatásos, de nekem mégsem hiányzik, amikor éppen nincs belőle otthon.
Felfelé kerekítek, legyen négy a csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 23.

Felfelé kerekítek, legyen négy a csillag.

DreamyGirl

2019. február 10.

Nem csíp, nem éget és nem irritál. Szépen teszi a dolgát, de azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

heydy10

2018. június 25.

Utazó méretben van meg. Lassan fogy, teszi a dolgàt. Valamiért mègsem szerettem meg. Nem kellemes hasznàlni, durva érzés. Az ára sem túl vonzó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Cseniko

2018. április 1.

Talán az egyetlen Clinique termék ami bevált nálam. Másfél éve használom heti 1 alkalommal zuhanyzás közben az érzékeny, vízhiányos arcbőrömre és még mindig bőven van a tubusban. Nem irritál, nem csíp, de kellően leradírozza a bőröm. Valóban hagy egy krémes érzetet maga után, -de ez nem arclemosó, hanem arcradír, - így ezt következő lépésben arclemosó zselével eltávolítom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

Eperhercegno

2018. március 7.

Eddig párszor próbáltam, elégedett vagyok. Tényleg nem túl durva, de egy arctisztító géppel nagyon jó eredményt lehet vele elérni. Nekem mattítja a zsíros bőröm, ami plusz pont :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

anita6

2018. február 19.

Imádom, kellemesen puha lesz tőle a bőröm, anélkül, hogy lenyúzná a teljes felső hámréteget. Első használatra úgy éreztem nem eléggé drasztikus a radirozó hatás, mivel nem szoktam mindennap radírozni inkább csak heti kétszer. Viszont tartósabb használat után azt vettem észre, hogy abszolult meggyőző az termékkel elért arctisztító hatás és emellett pihepuhává is varázsolja a bőrömet. Valószínűleg csak a korábban használt arcradírok miatt éreztem úgy elsőre, hogy ez a termék kb. nem csinál semmit. De most már rájöttem, hogy a kevesebb néha több, nem muszáj vörösen izzania a fejemnek arcradírozás után, attól még hatékony:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

bmesi

2017. december 27.

Már legalább két éve használom, egy tubus nagyjából a végtelenségig kitart (egy borsónyi elég belőle egy használatra), így elfogadható az ára is. Heti 2-3 alkalommal használom. Nagyon szeretem, mert az érzékeny bőrömet egyáltalán nem bántja, nem szárít, nem húzódik a használatától a bőr, viszont elképesztően puhává válik. Télen-nyáron, bármilyen állapotban van a bőröm, mindig kitűnően teszi a dolgát. Biztosan újraveszem, ha elfogy, ki lehet fogni akciókat is rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

SchSzilvia

2017. április 26.

Sokszor újravettem már ezt a radírt és teljesen meg vagyok vele elégedve. Kellemes krémes a textúrája, nagyon sűrű, és szerintem rendkívül hatékony. Más radírok amiket ezen kívül próbáltam túl hígak voltak, egy semmilyen arctisztító gélben, agresszív szemcsékkel, és vagy kíméletlenek voltak, vagy hatástalanok. Ennek a használatával el lehet kerülni hogy utána húzódjon, feszüljön, és száraz, irritált legyen a bőr, és igen, ez az a réteg, amit Bildiko78 kifogásol. Szerintem pont ez a hidratáló réteg az amitől különleges, és nemcsak hatásos, hanem ápoló is, megakadályozza hogy radírozás után úgy érezzük hogy nem maradt bőrünk. Én hetente egyszer használom, kis mennyiséget, így egy tubus kitart egy évig kb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

birdie

2017. január 17.

Kis kiszerelésem van belőle. Én szeretem a textúráját. Kellemes krémes, alig észrevehetően radíroz. A radírozó hatásáról meg csak annyit mondanék, hogy egyik reggel, amikor belenéztem a tükörbe, gondolkodóba estem, hogy milyen szérumot vagy krémet használtam este, amitől olyan ragyogó, üde kinézetű az arcom reggel. És akkor beugrott, hogy ezt a radírt használtam és utána csak a sima hidratáló krémemet.
De a nagy kiszerelést nem fogom megvenni, mert az arctisztító kefémmel és egy jó lemosóval is elérem ezt a hatást. És ennyi pénzért egy hatóanyaggal teli szérumot veszek inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sorbitol h 1 1

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Zselésítő, viszkozitást (sűrűséget) szabályozó anyag