A'PIEU

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   33 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2018. május 22.

Kiszerelés:   33 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Gyakori (akár mindennapos) használatra készült fátyolmaszkok, melyek antioxidánsban gazdag zöldtea-kivonattal nyugtatják a bőrt.

Lexy00

2019. január 29.

Lassan sikerül egy doboz végére érnem, így már van tapasztalatom a maszkokkal. :) Úgy emlékszem júniusban rendeltem meg és még kb 5db van belőle. Rendszerint heti egyszer használom, amikor peelingezek, de néha felteszem, ha egy kis extra kényeztetésre vágyok. Jó ideig nem szerettem, mert nem tudtam eltalálni mennyire facsarjam ki a maszkot. Az elején túlzottan kifacsartam, így nem tudtam szépen feltenni, úgyhogy nem nagyon szerettem. A nyári allergia szezon elmúlása után újra próbálkoztam vele. Sajnos tartalmaz illatanyagot, ami normál eseteben nem zavaró, de a pollen allergia mellett nem tudtam elviselni. Kétféleképpen szoktam használni, peeling után csak a maszkot teszem fel, amikor pedig leveszem bedolgozom a maradékot hidratálókrémmel, vagy peeling után tonik+szérum, maszk és hidratáló. Ha nincs kedvem/ időm sokáig a maszkban ülni, akkor 20 percre teszem fel, ha több időm van akkor 40-50 percig is fenn marad az arcomon. Összességében úgy érzem, hogy jó kis maszkok ezek, árban abszolút baráti az egyesével csomagoltakhoz képest, viszont ez egy vizesebb állagú maszk, aki krémesebb, hidratálóbb élményre vágyik, annak a tasakos maszkok között érdemes keresgélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

meekoflit

2018. december 3.

Nekem szépen hidratálja a bőröm én akkor teszek fel egyet ha kikapcsolódásra vágyom vagy ha nincs kedvem végig csinálni a rutint😬
Kihagyhatták volna belőle a parfümöt de egyébként nagyon kellemes illata van. Kicsit nehezebb szét nyitogatni mint az egyesével csomagolt társait és nem is annyira nedvesek a maszkok.
Igazából pont annyi szérum van benne ami egysueri használatra elég. Szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Igazából pont annyi szérum van benne ami egysueri használatra elég. Szeretem

jul100

2018. július 8.

Még csak pár darabot használtam el belőle, szóval hosszú távú hatásáról nem tudok beszámolni, de valószínűleg nem is fogok tudni, mert ezek a fátyolmaszkok általában csak arra jók, hogy adjanak egy kis plusz hidratálást-hűsítést, és jól érezd magad tőle. :) Én egy kedvenc youtuberem tanácsára szérum hidratáló olaj minden fene után teszem fel utolsó lépésként, állítólag ez "jól bezár a bőrbe mindent". Nem tudom, valóban így van-e, mindenesetre tényleg nagyon plump és ragyogó voltam utána és valamennyire másnap is.
Nem tocsog, pont elég lötty van egy maszkban, a kis csipeszétől elérzékenyültem, nem kell turkálni 5 percig, mint a hasonló kiszerelésű nedves törlőkendőknél, nem irritál, tetszik a dobozos megoldás, árban nagyon jól jön ki, szóval ez egy elég jó kör volt ebayről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Pöti

2018. május 26.

Imádom. Fincsi az illata, pont elég cucc van rajta, adnak mellè egy kis csipeszt, azzal ki lehet szépen szedni a dobozból. Visszazárható, így nem áll fent a lehetősége, hogy a ragasztó idő előtt megadja magát :) Csodát nem várok a fátyol maszkoktól, de mindig feldobja a hangulatomat, amikor felteszem :) Ez se tocsog annyira, mint az egyesével csomagolt darabok, de én ezt is sokszor kicsavarom, mert azért rendesen nedves.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Betaine, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak