A'PIEU

Ár:   $14   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pinkyy, Módosítva: 2019. február 1.

Ár:   $14
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

77% nagylevelű csodamogyoró (Hamemelis Virginiana) kivonatot tartalmazó hidratáló arckrém. A bőrt ragyogóvá, feszessé varázsolja, miközben a zsíros bőrt és a tág pórusokat kezeli. Csak természetes összetevőket tartalmaz (EWG minősítésű).

Parabén- és etanolmentes, mesterséges színezékeket és illatokat nem tartalmaz

agneskatalin

2019. október 1.

Klassz kis könnyű krém, ami sokkal inkább gélszerű (ha kicsit a tenyeremben hagyom állni elfolyik). Egy borsónyit használok belőle a reggeli rutin részeként: hamar beszívódik, nem fényesedik tőle a bőröm, a többi réteggel nem veszekszik és gyanítom, hogy sminkréteg is gond nélkül mehet rá. Nincs benne parfümadalék, de kellemes citrusos illata van. Összesítve szerintem nem csodaszer, száraz bőrűeknek kevés lehet, de nyárra vagy zsíros/kombinált bőrre ideális és hát szimpi az összetevő lista. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

pinkyy

2019. január 27.

Ez egy csoda-krém. Egy koreai rendelésemhez kaptam mintát belőle, este bekentem vele az arcom, reggel már tudtam mi lesz a következő hidratáló krémem. Kombinált arcbőrömre gyógyír. T-vonalam reggelre ,bármit kenek az arcomra, mindig zsíros. Kivéve mióta találkoztam ezzel a krémmel. Viszont közben a száraz részeket nyugtatja, az egész arcbőrt pedig tökéletesen hidratálja. A pórusaimat összehúzza, és közben még ránctalanít is. Kinek kell ennél több? :) Egyedüli bajom vele, hogy elég hamar elfogyott (mivel reggel-este használtam) és nagy kiszerelésűt nem találtam belőle. Az összetevői is nagyon szépek, számomra egy tökéletes hidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.