A'PIEU

Ár:   $6.75   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Verena, Módosítva: 2019. január 15.

Ár:   $6.75
Kategória:   Ajakápolók

Mézes ajakápoló olaj

A méz és a tejprotein kivonat tartalma révén apoló réteget képez az ajkakon.

Verena

2019. február 5.

Még csak 1 napja használom, de eddig tetszik. Nem szívódik be gyorsan, hanem rajta marad az ajkakon és egy kellemes illatú és ízű védőréteget képez. Szépen hidratálja a cserepes ajkaimat és szinten is tartja őket. A csomagolása pedig hihetetlenül cuki. Ezen kívül essence és rdel young ajakolajakat próbáltam, de ez fényévekkel jobb :) Nagyon örülök, hogy megvettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.