Best of Beauty 2019

A'PIEU

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tdobos, Módosítva: 2018. december 19.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

• Javítja a károsodott bőrt, nyugtató hatású, segít megerősíteni a bőr védekezőképességét. Fehérítő és ránctalanító hatású.
  • Segít felvenni a harcot a bőr szárazságával és a káros környezet által okozott bőrkárosodással.
  • Feszesíti a megereszkedett bőrt és élénkíti a bőr tónusát.
  • A test bármely részén használható, ahol extra ápolásra van szükség.

AntalJudit

2019. május 24.

Nálam ez a krém alap darab. Keveset kell használni belőle, de az is megfelelően hidratál. Felkenés után csillog és eltart egy ideig, amíg beszívódik. Nappalra fényvédő alá, éjszakára csak simán használom. Feltölti a bőrt és kellemes tapintásúvá teszi. Nekem "must have" darab :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

dio14

2019. január 30.

Nekem sajnos nem vált be, pedig az elején tetszett. Könnyen beszívódott, a rutin zárására használtam. Kb. egy hét használat után, felkenésnél kipirosodást okozott(pedig nem érzékeny a bőröm) csak az elején nem kapcsoltam, hogy ez a termék okozza, ill. minden nap előjött valami kis pattanás az arcomon, és a miteszereimet is felerősítette.
Egyik reggel nem kentem fel, és már aznap sokkal jobb állapotba került a bőröm, mást nem változtattam. Rájöttem, hogy nekem nincs is szükségem krém állagú termékekre, mert csak tömítik a pórusaimat, inkább a vizes-géles termékeket rétegezek, reggelente meg a fényvédő pont elég a bőrömnek. Kidobni nem fogom, viszont szem alá elhasználhatom, ott egyenlőre nem tapasztaltam irritációt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

pinkyy

2019. január 27.

Nagyon szeretem, a rutinom utolsó lépéseként szoktam használni. Kiválóan hidratál, az én kombinált bőröm nagyon szereti, nem zsírosít, nem okoz mitesszereket, pattanásokat. Nagyon jó ár-érték arányban, elég egy kis mennyiséget eloszlatni belőle a arcon, így nagyon sokáig elég. Miután kipróbáltam, (egyik koreai rendelésem folyamán kaptam mintát belőle) egyből a nagyobb kiszerelést vásároltam meg belőle. Összességében nagyon szeretem, egy tökéletes univerzális, bőrnyugtató hidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Aprile

2018. december 12.

Már a második tubusomat használom belőle, és nagyon megszerettem. A centella miatt vásároltam, és a bőröm hamar meg is köszönte, hogy bekerült a rutinomba, mert sokkal hidratáltabb, teltebb, kisimultabb lett tőle az ábrázatom pár nap után már. (Az egyetlen, ami kicsit zavaró benne, hogy bár könnyen terül a krém, meglehetősen testes, sikamlós érzetet hagy maga után. De ez legyen a legnagyobb hibája.) Hatalmas mennyiséget, szép összetevőket kapunk kifejezetten jó áron. Biztosan újra fogom még venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Hiriel

2018. november 29.

Imádom, imádom, imádom!!! A pattanásokra hajlamos bőrömön csodaszer, az illata nagyon finom és úgy érzem, segít a pattanások leküzdésében is. Nagyon kellemes, kissé nehezebb krém, féltem először, hogy talán irritálni fogja az érzékeny bőrömet, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Miután felvittem, élmény tapogatni a puha, hidratált orcáimat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

i.napcsi

2018. október 27.

Nagyon kellemes kis krém,nagyon megszerettem ezt a Tigrisfű nevű növényt,tényleg minden bőrtípusra van valamilyen haszna.Maga a tubus műanyag,olyan mintha fém lenne de ez és a fényvédője is műanyag,A krémnek enyhe friss,kicsit gyógynövényes az illata,szárazabb bőrre azért hozzá kell dobni néhány csepp olajat de szerintem ezért is jó mert így mindenki magának tudja szabályozni!Kifejezetten nyugtató a hatása!Csak ajánlani tudom,pláne sebekre mert ezt lehet úgy is használni mint alkalmilag sérülésekre,vagy erőteljesebb kozmetikai kezelések,beavatkozások után!Biztosan újra rendelem és egyből az új 120 ml óriási tubusát,igy bármikor szükség van rá ott lesz!!!Az aloé és a rózsavíz után a centella lett a harmadik windexem!haahahahah

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 27.

Villango

2018. augusztus 21.

Elkezdtem használni a Differint, és egy nagyon kedves KM-es hölgy őt ajánlotta kiegészítésként hozzá. Vagy legalábbis a hatóanyagát. :)
Nagyon meg vagyok vele elégedve, a differin kezdeti irritációját nagyon gyorsan megszűntette. Az állaga gazdag, zsíros, mégis nagyon folyós, könnyen eloszlatható és könnyen beszívódik, lehet rá sminkelni (bár én még feldobok rá egy réteg fényvédőt reggelente).
Hatalmas adagot (120 ml) vettem 3500.- környékén ebay-ről, őt ajánlom: https://www.ebay.com/itm/APIEU-Madecassoside-Cream-50ml-120ml/263513446405?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=562542808922&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Antioxidánsok: Madecassoside, Pinus Densiflora Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Ethoxydiglycol, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea, Sorbitol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sorbitol h 1 1

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.