A'PIEU

Ár:   $8   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viragi, Módosítva: 2019. július 26.

Ár:   $8
Bőrprobléma:   Tág pórusok

100% természetes ásványi púder UV védelemmel, színezett, nem tartalmaz mesterséges tartósítószereket.

viragi

2019. július 25.

Gondoltam, hogy nem árt egy kis plusz UV védelem a naptej fölé, és mindjárt elfogy az eddig használt - már többször újravásárolt- 3W Clinic púderem, így nyáron pont jó lesz kipróbálni, pláne, hogy az összetevői is tetszettek. Viszont sajnos hatalmas csalódás volt a számomra már az első használatkor, mert beleült a pólusaimba, a ráncaimba, mintha maszk lett volna rajtam, szörnyen néztem ki. Ráadásul mattítani sem mattít igazán. Nem is tudom mit fogok vele csinálni, még kidobás előtt teszek vele egy próbát és egy részét belekeverem az Etude House-os Fix And Fix Powder-rel, amit szintén alig használok, mert az sem vált be számomra. Egyébként a púderdobozka kézreálló, kicsi, jól elfér a táskában, és a púder színe is tetszik, azonban a puffja is olyan műanyag érzetű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide