AA

Ár:   1888 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2012. január 21.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A készítmény a standard kozmetikumokat nehezen toleráló embereknek készült. Alaposan tisztít, sminklemosásra is alkalmas, nem okoz irritációt.

Kiszerelés: 125 ml

PaperMama

2013. augusztus 25.

2013.aug.25: ennél azóta se találtam jobb sminklemosót!:) Az arctisztítás utolsó lépéseként mindig használom a Bioderma micellás lemosóját, de ha őt használom szinte teljesen tiszta marad a vattakorong:) Általában arctejeket használok sminklemosásra, mert ezeket csak simán arctisztításra is tudom használni pl reggel anélkül, h szárítanának, ellentétben a habzó lemosókkal brr...Na mindegy, a lényeg, hogy szeretek a különböző arctejekkel kísérletezgetni, de sminkeltávolítás szempontjából ő vált be eddig a legjobban! Igaz ez inkább krém de a tejeknél is van ami kicsit krémesebb. Egyetlen negatívum amit fel tudok hozni ellene, hogy nagyon picit szárít - nem durván, de azért más arctejekhez képest amit kipróbáltam (Herbline aloés, Clinians mályvás) érzem. Azok viszont nem távolítják el olyan szépen a sminket...Áhh ezek az állandó dilemmák :D Még keresgélek, de tényleg nagyon jó sminklemosó, szeretem, ajánlom.

2013.febr.16: wow, valószínűleg a legjobb arc- és sminklemosó, amit valaha használtam. Az összes követelményem a lemosókkal szemben, hogy 1.) szedjék le maradéktalanul a sminket, koszt stb 2.) ne irritálják a szemem és a bőröm 3.) ne szárítsanak. Ezek triviális dolgoknak tűnnek, de meglepően kevés lemosó tudja teljesíteni..Ez viszont igen! :) Leginkább a 3. kritérium az, aminél a legtöbb lemosó elbukik (vagy ha nem szárít, akkor nem tisztít annyira általában), ez viszont egyáltalán nem szárít, amellett, hogy könnyedén, dörzsölés nélkül távolít el minden sminket, beleértve a szemsminket is a spirállal és a tussal együtt. Még a Neutrogena grapefruit-os krémes lemosója tudott hasonlókat produkálni, ennek itt viszont sokkal szebbek az összetevői. Jár az 5 csillag!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

varadi85

2013. május 16.

A szépségbolt.hu oldalról rendeltem, és nagyon szerettem. Ez tényleg érzékeny bőrre való: egyáltalán nem irritálta a bőrömet, mondjuk nincs is benne semmi olyasmi, ami irritálhatná, viszont szépen leszedte a sminket és szennyeződéseket, és igazán tiszta bőrt hagyott maga után.
Több infó itt:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

Több infó itt:

sammy

2013. január 11.

A neve is mutatja, krémes állagú, nagyon érzékeny bőröm van, de nem irritál egyáltalán, pedig most nagyon lestrapált a bőröm. Nem sminkelek, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, hogy azt mennyire viszi le. Krémet azért nem helyettesít, de jó kis termék, frissít. Van arctisztító tej verziója is hyaluronsavval.
update: tettem egy kis kitérőt más termékek felé, vissza fogok térni erre, amint azok elfogynak, már alig várom. Ez a lemosó mindent visz. Több hónapig elég egy tubus, nem irritál, hidratál, szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 11.

skincare

2012. január 21.

Valóban nagyon kellemes, krémes arctisztító. Nagyon érzékeny bőröm van, illatanyagokra, alkoholra stb. de ezt valóban szereti a bőröm. Használat után tisztának és puhának érzem a bőröm. Ha sminket is használtam, után még használom a Sensibio H2O micellás arctisztítóm és így tökéletesen tiszta bőrt kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 21.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző, kondícionáló, viszkózitást szabályzó anyag. Leggyakrabban vízálló napozószerekben használják vízálló jellege miatt.