AA

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cifike, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   kozmetikák, online

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mig

2013. március 13.

Kb egy éve használtam el egy tubussal, a legjobb szemkörnyékápolóm volt amit valaha használtam. Körülményes beszerzése miatt a pótlásáról még nem gondolkoztam, mivel még nincs (szerencsére) nagy szükség rá, de nem felejtkezem el róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

tauromi

2013. március 11.

Megnéztem a légyszépen, de ott csak simán AA Prestige-ként van fent. Ilyen névvel nincs. Cifike, nem lehet, hogy Te a professzionális terméket vetted meg?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

cifike

2013. március 7.

Tauromi: én a kozmetikusomtól vettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

Tauromi: én a kozmetikusomtól vettem

salankianiko

2013. március 2.

A legyszep.hu weboldalon meg lehet rendelni. Hérfőn (03.04) Zöld hétfő. 5 vagy 6.000 Ft. felett ingyen szállítanak. Most akarom kipróbálni. Ugyanez a márka kapható nappali és éjszakai arckrém formájában is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 2.

cifike

2013. február 10.

Három hete kezdtem el használni, amikor - a következetes hidratálás ellenére - hirtelen nagyon leromlott a szemkörnyékem állapota (extrán kiszáradt, sötétültek a karikák, és sokkal látványosabbak lettek az apró ráncok). Na ez a gél teljesen rendbe rakta, már első használatkor úgy éreztem, mintha feltöltődött volna, puha volt és sima a bőr, én meg repestem :)
Így összességében az összetevőkön is tükröződik, amit a márka ígér, nekem eléggé rendben lévőnek tűnt a lista. Ha jól tudom, csak kozmetikustól lehet rendelni, én is onnan vettem. 6000 volt egy flakon, de mivel elég egy pumpálásnyit felvinni egyszerre, ezért szerintem elleszek ezzel egy darabig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.