Abercrombie & Fitch

Ár:   €66   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 27.

Ár:   €66

Kiadás éve: 2002

Illatcsalád: fás-aromás

Fejjegyek: kardamom, citrom, narancs, fenyő

Szívjegyek: jázmin, rozmaring, rózsa, gyöngyvirág

Alapjegyek: vetiver, pézsma, brazil rózsafa, moha

InternationalTraveller

2019. május 13.

A férjem évek óta ezt használja. Imádom a bőrén. Nem engedtem másik parfümre váltani. Nagyon tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Rhodesian Ridgeback

2018. augusztus 1.

Aztaf*ck! Ez aztán nem semmi illat. Kellemes meglepetés! A vetiver olyan kellemesen kiérződik egy kis üde narancsos jeggyel.
Mint a legtöbb klasszikus illatot, sajnos az IFRA állítólag ezt az illatot is megölte, pedig nem érheti panasz. Kölnivíz létére meglepően hosszan tartó. Nagyon jó, férfias illat. Ahogy azt az üvege is üzeni, elsősorban sportos alkatú és sportos életet élő férfiaknak ajánlott. 20 felett simán hordható.
Ebben a 30 feletti fokokban nagyon jól működik. Simán kibír 8-10 órát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Ebben a 30 feletti fokokban nagyon jól működik. Simán kibír 8-10 órát.

deccs91

2015. július 22.

IMÁDOM! A páromnak ilyen van, és még zuhanyzás után is rajta marad ez a jellegzetes illat. (a Stradivariusoknak az Abercrombie gyártja a légfrissítőt, így aki szereti azt az illatot ezt is szeretni fogja)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Collien

2015. április 10.

Amerikában szagoltam először ezt az illatot, egyből rabul ejtett, engem, mint nőt! :) Számomra nagyon markáns, férfias illat. Sajnos, Magyarországon nem láttam eddig még sehol. Külföldi nyaralás alkalmával vettem a barátomnak szülinapjára. Azóta, sokan kérdezik tőle mi ez az illat, nagyon jó. Nekem jelenleg ez a 'number one' férfi parfüm. Isteni!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

Gyurr

2014. augusztus 27.

Jó kis illat. Hasonlít a CK Eternity-re és a Chanel Egioste Platinum-ra. A Chanel savanykásabb a CK talán fanyarabb de nagyon kicsi a különbség. Perry Ellis America szintén hasonlít rá. Ezek a hasonlóságok nem azok a hasonlóságok amiket a Basenotes-on vagy a Fragrantica-n írnak egyesek, hogy valamelyik parfüm hasonlít egy másikra és talán van is benne egy illat ami a másikban is benne van, hanem ezek SZINTE ugyanazok az illatok. Talán a Chanel a savanyú frissességével kissé kilóg a sorból de nagyon egy kategória mind. Nekem a 4 közül ez a favorit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Coumarin, Linalool, Limonene, Citral, Geraniol