Abercrombie & Fitch

Ár:   12 490 Ft, 17 990 Ft és 23 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: BaloghF, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 18.

Ár:   12 490 Ft, 17 990 Ft és 23 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Fejjegyek: hegyi levegő, rózsabors, bergamott

Szívjegyek: hibiszkusz, narancsvirág, gyöngyvirág

Alapjegyek: pézsma, fás jegyek, ámbra

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 25.

Pár napja teszteltem (kék és rózsaszín verziókkal). Színe nagyon illik hozzà, ilyen maga az illat is,meleg, fűszeresen-narancsvirágosan, erősen àmbra-pézsma vonalon. Rajtam mintha méz is lenne benne és a gyöngyviràg elrontja az összhatást. A hibiszkusz és a rózsabors fűszerezi. A tipikus bergamott jegyet nem tudtam kivenni. Valahogy nem tetszett, pedig jegyei alapjàn jó lenne nekem. Lehet,h majd mégegyszer tesztelem máskor. 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

tigerkid

2019. május 11.

Egy nagyon lágy, nagyon finom, könnyű parfüm, amiben a leszáradás után az ámbra dominál. Először azt hittem egy niche parfüm, ilyen jól eltalálták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 11.

Alkoholok: SD Alcohol 40B
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)