Abura

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. július 19.

Kategória:   Tusfürdők

Az ABURA Contact krémtusfürdő mentolkristály tartalma miatt nemcsak erőteljesen frissít, hanem illóolajainak köszönhetően fertőtlenítő hatású is. Elsősorban professzionális felhasználásra, sportolóknak ajánlják.

"Az ABURA Contact természetes tusfürdő gondos odafigyeléssel különleges mangó-, kókusz- és shea vajjal, oliva-, repce- és ricinus olajjal, valamint méhviasszal készül. Erős fertőtlenítő hatású, parfümként használt 100%-os tisztaságú természetes illóolajai, többek között a majoranna, a rozmaring-, a kakukkfű-, vagy az eukaliptusz védi és fertőtleníti a bőrt otthoni, vagy akár az uszodai, edzőtermi használat során. Nagy mennyiségben hozzáadott mentolkristály tartalma garantált felfrissülést nyújt a test erős fizikai igénybevétele után, amelyet tovább fokoz az olíva- és mandulamag őrlemény kellemes masszírozó hatása."

Szabcsi87

2018. január 10.

Küzdősporttal foglalkozom és két éve egy nyári versenyen kaptam tőlük pár kis üveges mintát. Nekem nagyon bejött! A nyári hőségben, edzés után kifejezetten élvezet volt a zuhanyozás! A benne lévő mentol elképesztően frissít és a természetes olajok némelyike fertőtlenítő hatású, ami sportolóknak kifejezetten előnyös. Zuhanyozás után még aránylag sokáig megmaradt a mentolos, friss érzés. Szerintem egy nagyon jól kitalált termék. Ez előtt és azóta sem találkoztam hasonlóval. Sok szerencsét kívánok a brandnek! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

m_maya

2017. november 10.

Nyáron nagyon kellemes volt a használata, mert fürdés közben és még utána is egy kis ideig hűsítette a bőrömet. Nem száradt ki a használata után a bőröm. Ha több napig nem használtam a tusfürdőt, akkor, szétvált, de összerázás után újra egyesültek benne az anyagok. Nekem bejött, a jövő nyáron újra fogom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

Bradshaw

2017. október 19.

Folyamatosan használom. Függő vagyok. Szeretek szappannal fürödni, mert akkor érzem azt igazán, hogy megtisztulok, és nem zsíros a bőröm, utána szoktam tusfürdőt használni az illat kedvéért, és hogy hidratáljon. Na ennél a tusfürdőnél nem kell szappan. Olyan tökéletesen tisztít. Érzem hogy eltávolít minden szennyeződést és baktériumot a sok mentol. Imádom az illatát is. Nyáron remekül frissít. Amikor bekenem magamat vele, még egy kicsit rajta hagyom a bőrömön hogy bizsergessen :D Az arcomat is át szoktam vele mosni, de azt csak gyorsan, hogy ne szárítsa és csípje. Vigyázat!!!! Nyálkahártyába kerülve csíp!!!! (jó hát minden tusfürdő csíp) Nem tudok negatívat mondani. szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Marietta1977

2017. október 4.

Próbáltam szeretni de nem ment..A mentol túlzó a termékben, pár használat után ki is dobtam mert az anyagok szétváltak és nem volt vmi bizalomgerjesztő az állaga.
Természetes termék ide vagy oda, nem jött be :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Természetes termék ide vagy oda, nem jött be :(

zoldgekko

2017. április 19.

Most márciusban használtam, de annyira frissítően hat a bőrömön, hogy még fürdés után 10 perccel is rázott tőle a hideg pozitív értelemben. A nagy nyári kánikulában biztosan jól fog jönni egy-egy erőteljesebb fizikai munkával járó nap után (túra, futás). Viszont ahogy mások is írták, nyálkahártyát és a szemet eléggé zavarja, még ha kontaktba nem is került vele az említett felület, a tusfürdő fürdés közbeni kipárolgása is nagyon erőteljes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

CeCeDrake

2017. február 5.

Értem én, hogy kézműves, meg minden, de ami rossz, az rossz. Tegnap dobtam ki. Emlékeim szerint kb 2-3x használtam a nyári hőségben. Csípett és borzasztó kellemetlen érzést keltett, tisztának sem éreztem a bőröm tőle.
Állásában rétegekre vált szét, undorító látványt keltett. Alul egy átlátszó barnás rész, felette ilyen fehéres rész barna "hullámokkal", legfelül meg fehér volt.
Köszi, én inkább kerülöm a márka termékeit, hiába csúcs dolgok ezek, nekem tökéletesen megfelel a Collistar talasso nyáron és az Uriage cleansing télen, plusz a Balea after sun, azok legalább nem válnak szét hányingerkeltő rétegekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

csill87

2017. február 1.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, szerintem minden háztartásban lenne helye, de komolyan!
Kezdem azzal az egy dologgal, ami sajnos annyira nem jött be, de rajtam kívül nem írta ezt senki, szóval lehet az én készülékeben van a hiba :D De sajnos használat után a bőröm felülete olyan furcsa lesz, kicsit tapadós lesz a felülete, vagy nem is tudom. De aztán elmúlik.
Egyébként két dolog miatt szeretem. Egyrészt az illata zuhanyzás közben nagyon jó légúttisztító, ami egy náthánál nagyon-nagyon jól tud esni! Másrészt van, amikor úgy érzem, hogy nem árt ha a tusfürdő kicsit fertőtlenít is. Edzés után is nagyon jó, de én lábáztató vízbe is szoktam tenni, ott is nagyon jól jön a fertőtlenítő hatás az otthoni pedikűr előtt.
Nagyon praktikus, nagyon jól kihasználható kis cucc, de én nem ezt használom a mindennapi zuhanyzáshoz, csak mikor szükségem van rá, alkalmanként. Így kb egy évig elég lesz, ami nagyon szuper. Egyedül azt bánom, hogy csak rendelni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

kovtunde80

2016. november 7.

Elsőre riasztó volt az erős menthol illat, de a hatása, az isteni! Nagyon jól hűsít és jól hidratál, nem szárítja ki a bőrt. Nyáron szuperül felrissített a melegben.Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

0bikbik0

2016. október 9.

Illata még jó is lehetne, de nekem kicsit már túlzó. Ráadásul nagyon csípi az esetlegesen sérült bőrömet...állítólag illóolajai fertőtlenítő hatásúak, de akkor is kifejezetten kellemetlen. Ép bőrfelületen ok, nem szárít, egyéb bőrpanaszt nem okozott, maga a termék hatásában oké, de nem az én világom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 9.

vkriszti75

2016. szeptember 5.

Szuper tusfürdô,itt többen írtàk,hogy nem habzik,ez nem igaz,èn sokfèle natur termèket pròbàltam màr,de ez viszi a prímet!biztos,hogy rendszeres hasznàlòja leszek:-)
A parfum megnevezès az inci-ben termèszetes illòolajokat jelent jelen esetben,ezt a gyàrtò fel is tüntette a leíràsban.
Imàdom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Imàdom!!!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.