Acne.org

Ár:   $10.78, $17.42 és $28.24   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   97 ml, 236 ml és 472 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2020. január 5.

Ár:   $10.78, $17.42 és $28.24
Kiszerelés:   97 ml, 236 ml és 472 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Intenzív, nem komedogén hidratáló 0,1% édesgyökér-kivonattal (ez adja a termék jellegzetes sárga színét). Nyugtatja a pattanásokra hajlamos bőrt, valamint megszünteti az aknéellenes kezelések következtében kialakult szárazságot és hámlást. Gyorsan felszívódik, nem nehezíti el a bőrt.

Illat- és színezékmentes, nem tartalmaz állati eredetű összetevőket, és nem tesztelték állatokon.

Enjoy86

2020. február 28.

Ez egy csodaszer! Kb. 1,5 évig használtam reggel-este. Éjszakára jojoba olajjal felturbózva. Gyönyörűen rendbe tette és kordában tartotta a pattanásra hajlamos, de száraz bőrömet. A legjobb hidratáló, amit valaha használtam. Csak azért nem vettem újra, mert egyre inkább anti-aging hatású krémekre van sajnos szükségem...de a jojoba olaját még mindig használom éjszakára, nekem az is nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Kikixxx

2020. január 8.

Csodálatos hidratáló. A BP után kicsit kevésnek bizonyult (jojoba olajjal felturbózva is), de reggelre fényvédő alá szuper. Nagyon könnyű állagú, gyorsan beszívódik. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

alexandra091

2019. január 15.

Legjobb hidratáló zsíros bőrre. Imádtam :(sajnos már elfogott. 6honapig volt elég. Ami ár érték arányban nagyjó. Kicsit macerás a rendelés de megéri. BP dal használtam 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 15.

Saffi

2018. szeptember 8.

Az egyetlen hidratáló amitől sose pattogtam ki...mind a három terméket használom. Éjszakára ha több hidratálást akarok akkor jojoba olajat keverek bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Mese89

2018. július 17.

Az eddigi legjobb hidratálóm. Reggel/este felkenem, hamar beszívódik, megnyugtatja a bőrt (lehet rá sminkelni is).
Pattanásosodásra hajlamos bőrre nem tudok ennél jobb választást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Pattanásosodásra hajlamos bőrre nem tudok ennél jobb választást!

norika18

2015. április 24.

CSÚCSSZUPER HIDRATÁLÓ ZSÍROS BŐRRE!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

CSÚCSSZUPER HIDRATÁLÓ ZSÍROS BŐRRE!

mstindigo

2015. január 14.

Nagyon szuper hidratálókrém, csak rá kellett jönnöm, hogy használjam. Ez életem első hidratálókrémje, ami önmagában nem hidratálja eléggé a bőrömet, viszont tényleg működik jojobaolajjal. (Régebben ha nem volt jó egy hidratáló, tehettem bele akármit, nem lett tőle jó.) A kézfejemre teszek egy fél nyomást, teszek hozzá egy csepp jojobaolajat, és így viszem fel az arcomra. Nagyon szeretem, tök jól hidratál, tényleg nem okoz aknét, és még olcsó is. A párom is nagyon szereti, végre egy krém, aminél nem kell könyörögnöm, hogy kenje be vele magát, bár ő olajat nem tesz hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 14.

Vica75

2014. december 21.

A bp.-vel együtt vettem, nagyon jó ez is.Napról napra csak ámulok, hogy egyre szebb a bőröm, a meglévő nyomok halványodnak, új ragyáknak semmi jele, a mitesszerek is eltűnnek.Hosszú évek alatt mindent kipróbáltam (roaccutan, hámlasztás-aha, bha, gyakori kozmetikus stb.) , de ennek a két cuccnak a hatása mindent überel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Saccharide Isomerate, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.