Acne.org

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   97 ml, 236 ml és 472 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. szeptember 8.

Kiszerelés:   97 ml, 236 ml és 472 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az összetevő lista elején a hatóanyag a benzoyl peroxide szerepel, amiből 2.5% van a krémben.

alexandra091

2019. január 15.

Nagyon sokat segített. A középső méretet rendeltem. Több mint 7 hónapig elég volt. Fel kenve kicsit invitálta a szemem de egy kis idő után elmúlt. Nagyon fontos a hidratáló. Az elején nagyon szárított majd megszokta a bőröm. 2 hónapot vártam a második megrendelessel és máris látszik a bőrömön :( Már úton van utánpótlás :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 15.

Saffi

2018. szeptember 8.

Nekem minden pattanásomat eltüntette! 2 éve használom, nem csak az arcomon, azóta nincsen pattanásom és a BHA-nak köszönhetően még a foltok is halványodtak. Magyar oldalon keresztül (SwapBolt) rendeltem. Várni kell, de legalább nem kell bajlódni az angollal..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Mese89

2018. július 17.

Csodaszer! Nekem minden nagyobb bőrproblémámat megszüntette és csak hangsúlyozni tudom, hogy megfelelő hidratálás mellet nem lehet kellemetlenség.
Már befejeztem a kúrát és a hidratálójával/arclemosójával szinten tartom az eredményt. Ezeket biztosan újraveszem és tartósan fogom használni, mert még sosem volt ilyen hatásos lemosó/hidratáló kombóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

floorafekete

2016. szeptember 22.

Nos, tényleg csodaszer kategória. Én most tartok pontosan egy hónapnál, és kb 80%-os javulásnál. De ezért nagyon meg kellett szenvedni az első hetekben. :D
Nekem már nincsenek nagy gyulladt pattanásaim a nagylányos napjaim körül sem, illetve kis pici fehér pattanások sincsenek. Mitesszerből viszont annál több. VOLT. :) Akadt fekete mitesszer, fehér, zárt, nyitott, kisebb, nagyobb, a homlokomon, az arcom két oldalán, az állkapocscsont mellett, az államon. Elkezdtem használni BHA-t, ami a rondaságok nagy részét kitisztította és azóta is tisztán tartja, azonban a fehér, zárt mitesszerekre (vagy ahogy sokan ismerik, "bőrszínű kinyomhatatlan dudorokra") teljesen hatástalan volt, így kellett még egy "fegyver" ellenük. Ez volt az Acne.org :)
Az első két hét brutális volt. Reggel már úgy keltem, hogy szanaszét tudtam volna vakarni az egész fejemet, rettenetesen viszketett, hiába hidratáltam, a gyógyszertári krémem úgy csípett, hogy sírni tudtam volna, ráadásul hót vörös lett az egész fejem, a reggeli arctisztítás egy középkori kínzásnak simán elment volna, annyira fájt, aztán elkezdett hámlani a bőröm a szám körül illetve az államon, a kis dudorok nem akartak eltűnni, inkább mintha egyre jobban ki akartak volna durranni, és ha ez még nem lenne elég, kijött ÖT DARAB hatalmas gyulladt, nagyon fájdalmas pattanás az államra és az orrom mellé. Gyönyörűen néztem ki, a redőnyt sem mertem felhúzni egy teljes hétig, nemhogy emberek közé menni. :)
Aztán eltelt két hét, a bőröm egyre jobban megnyugodott, úgyhogy elkezdtem kitisztítani ezeket a fehér undormányokat, és nagy meglepetésemre simán kiugrott az összes, erőlködni sem kellett hozzá. :) Azóta 2-3 db van még, ott, ahol 4-5 volt egy kis helyen, mert azok mindig összegyulladtak egy naggyá. De a többi kb 80 eltűnt, és egyelőre nyomuk sincs. Persze a kúrámat még nem fejeztem be, 8 hétig lehet használni egyhuzamban, szóval a fele még visszavan.
Összességében nagyon nagyon hatásos, de tényleg rengeteg hidratálás kell mellé, és még több türelem, nem hat egyik pillanatról a másikra. Fiúk-lányok, én két nap után szívem szerint kidobtam volna a búsba, annyira szenvedtem vele, de most 8 év után újra alapozó nélkül tudok közlekedni az utcán! Ne adjátok fel!! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

HarmonyBunny

2016. március 23.

Kezdeném azzal, h én egy örök romatikus vagyok....olyan sok szépet és jót írtatok erről a kencéről, h simán benyeltem és elhittem, h nekem is lehet még bababőröm.....

Nekem alapvetően nincsenek gyulladt, fájdalmas pattanásaim (max 1-2 mensi környékén), hanem a mitesszerek rontják el az összképet. Elsősorban a homlokomon (de az arcom két oldalán is), nagyon sok kis apró bőrszínú dudor van, amik jobb esetben kinyomhatóak (de persze pár nap után ismét megjelennek), rosszabb esetben kövér pattanássá fejlődnek az inzultálástól. A bőröm emiatt egyenletlen, hepe-hupás és texturált (??).
Azt javasolják, h az ilyen kisebb mitesszeres bőrhibákra a AHA/BHA ill. hardcore esetben a retinol-A a legjobb. Az utóbbi két évben ezeket próbáltam, 0 sikerrel.

De ez! Hát ez egy kis csoda és úgy látszik, h a mesék néha tényleg igazak! Nemcsak az arcom lett egy kis hamvas barack, hanem a vállamról és mellkasomról is leradírozott minden rondaságot! El sem hiszem, h nekem ilyen szép, pihe puha bőröm legyen.
A páromnak hasonlóan kiváló eredményekkel szűntette meg a karján lévő pattikat.

Az még hozzátartozik, h nekem sajnos erre is érzékeny a bőröm, baromira kipirul, viszket és hámlik, a párom viszont szinte "fürdik" benne és semmi baja.
Éppen ezért én erősen hígitom hidratálóval és így teljesen rendben.
Imádás van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

A páromnak hasonlóan kiváló eredményekkel szűntette meg a karján lévő pattikat.

Éppen ezért én erősen hígitom hidratálóval és így teljesen rendben.
Imádás van :)

boreger

2015. december 6.

Én úgy kezdtem el használni, hogy a bőrgyógyászom korábban megállapította, hogy allergiás vagyok a benzoil peroxidra :D Persze ő 10%-osat írt fel. Na amíg attól kialakult egy olyan állapot amit krónikus bőrgyulladásnak hívnak (a bőröd gyulladt és piros, ha beszélsz vagy mosolyogsz akkor ordítanál, annyira fáj), ettől SEMMI bajom! Előtte retinoidos krémet és AHA hámlasztót is használtam, úgyhogy nagyon kis mennyiséggel kezdtem. Gyógyszertári mosakodót használok előtte és kivárom azt a 15 percet arcmosás után a felkenéssel. Utána sima gyógyszertári hidratálót használok, rettenetesen sokat. Így az első 3 nap után lehámlott az összes bőr az arcomról, és nagyon száraz és egészen öregasszonyosan ráncos lett. Ekkor kihagytam egy napot, majd amikor újra elkezdtem használni nem romlott, hanem egyre javult a bőröm, nem gyulladt be, nem fáj, nem viszket, ami az én bőrömnél nagyon nagy dolog!!!! 1 hét után, bár még van pattanásom, sokat javult, szerintem még a pattanás utáni foltok is halványultak, pedig mást arra most nem használok! A javulást úgy kell érteni, hogy kb 30 pattanással, 3 nagyobb begyulladt furunkulussal és számtalan kisebb pattanással (ami alig áll ki a bőrből is kis piros pötty, nem nagy gyulladt) kezdtem, és most kb 6 pattanásom van (ezt az antibiotikumos kezeléssel is csak 4 hónap után sikerült elérni régebben, és akkor utána visszajöttek), nincs kisebb, vagy nagy gyulladt, a pattanásaimon kívül kicsit száraz, de amúgy bababőröm van, csak itt-ott hámlik a bőröm, de az nem is biztos, hogy ettől van (amúgyis szokott néha spontán hámlani). Ez egy fantasztikus termék és a legkisebb tubus is hatalmas (szerintem egy évre elég kb)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.

Pockos

2015. április 9.

Sziasztok. Megrendeltem ezt a csodaszert és társait is. Alapból ku volt szárítva az arcom picit a BHAés AHA hámlasztások miatt. Így egy száraz bőrrel indítottam a kezelést. Első héten óvatos voltam csak napi egyszer használtam a benzoyl-peroxidot de így is nagyon kiszárította a bőröm, hiába kenem be utána a hidratálójával.
Abban hagyni nem nagyob szeretném mert az óta sokat javult az arcom azaz gyorsan eltűntek a patik meg az utána maradt piros foltok is halványodtak.
Segítsetek kérlek! Mit rontok el?
Pihentessem pár napot a bőröm és ne használjám egyáltalán a termékeket?
Szerintetek?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Segítsetek kérlek! Mit rontok el?
Pihentessem pár napot a bőröm és ne használjám egyáltalán a termékeket?
Szerintetek?

Vica75

2015. január 7.

Egyelőre nagyon jónak ígérkezik. Igaz, még csak 3 napja használom, rögtön napi 2szer, előtte már használtam 5%-osat. Igazi kórház szaga van, gyógyszeres, fertőtlenítős, fluid állag. Egyetlen negatívum, hogy kell 2-3 perc mire beszívódik a bp, erre kenem a hidratálóját. Az sárga, szintén illatmentes. Pár nap alatt a meglévő pattanások majdnem teljesen meggyógyultak, újjak nem jöttek elő. Örülök.

Ud: Jövök megint lobbizni. Legszívesebben az összes aknéra ható kencéhez odaírnám, hogy lányok EZT vegyétek! Ott tartok, hogy 3 hét használat után nincs pattanásom, a mitesszereim száma elenyésző, a pórusaim összehúzódtak. A bőrképem hihetetlen átalakuláson esett át. Mindenképp emellett szól még az is, hogy a 2,5%-os bp tartalma miatt nem fakítja ki a vele érintkező ruhát.Hátra, mellkasra is szuper. Ezzel az is bebizonyosodott nálam, hogy a propion baktérium okozta a pattanásokat és ezek nem bírják a bp-t...ha-ha-ha. És ezért nem nyújtott 100%-os eredményt sem az AHA, sem a BHA, sem az azaleinsav, sem a Zynerit...Sírok és és boldog is vagyok. Örülök, mert végre a kezemben van a fegyver, sírok, mert 40 éves koromra sikerült ezt megtalálni, holott a bp már nem mai felfedezés. És Apolka is mindig dicsérte, de a nálunk kapható Akneroxidot, Duacot teljes arcra nap, mint nap kenni nem túl szerencsés. Pedig a benzoyl peroxidnak csak így van értelme.

Millió csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 7.

Millió csillag.

adry1992

2014. szeptember 27.

Az acne.org honlapon a legegyszerűbb megrendelni. Én 3 hete használom, és csodát tett az amúgy rendbehozhatatlannak tűnő bőrömmel. Pattanásom már abszolút nincs, a mitesszereim nagy részét is eltüntette már. Igazi csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

Lysadora

2013. március 29.

Ez egy csodaszer! Annyi ideig küzdöttem már a pattanásokkal és semmi sem segített, azt hittem örökre úgy maradok. Aztán itt a krémmánián bukkantam rá erre a drágaságra, és rögtön megrendeltem. Láss csodát, működik! Azóta csak néhány pattanás jön ki rajtam, jobb napokon egy se! Nem cserélném le semmire! A gyakoriságot és a mennyiséget be kell lőni, különben nagyon szárítja a bőrt, szóval utána kell egy jó hidratáló. Ráadásul olcsó és sokáig elég. Nekem egy egész tubus (16 oz) kitartott másfél évig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

Hidratálók: Butylene Glycol

A ma ismert leghatásosabb helyi (vagyis külsőleg, a bőrre kenendő) pattanás elleni hatóanyag. Az Európai Unióban a benzoil-peroxid tartalmú krémek gyógyszernek minősülnek és patikában kaphatóak, Amerikában azonban szabadon vásárolhatóak. A tipikusan alkalmazott koncentráció 2,5% és 10% között van.

A benzoil-peroxid hatásos baktériumölőszer, mely képes a pattanásokat leggyakrabban okozó P. acnes baktérium megölésére. Hatékonysága a receptköteles antibiotikumokéhoz hasonló, sőt hatékonyabb is, és nagy előnye, hogy a benzoil-peroxid ellen a baktériumok nem lesznek rezisztensek, vagyis ellentétben az antibiotikumokkal, ha egyszere használ, akkor mindig használ.

A benzoil-peroxid hátránya, hogy egyrészt erősen szárító, a bőrt irritáló hatása van, így még zsíros bőrűeknek is célszerű egy jó hidratáló krémet használni mellette. További hátránya, hogy a benzoil- peroxid elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését a bőrben, ami a bőr kollagén lebomlását, azaz öregedését gyorsítja, így csak ha más nem használ, akkor érdemes a benzoil-peroxidhoz fordulni.

Forrás: cosmeticscop, futurederm

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak