Acorelle

Ár:   11 600 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   11 600 Ft

Ez a parfüm a levendula és kubeba illóolajokkal pihentet és nyugalmat biztosít.

A "Lotus Dream" csodálatosan édes. A boszorkány mogyoró víz virágos jegyeivel támogat. Az Eau de Parfum gabona alkoholból, illóolajokból és esszenciákból, valamint 100% bio búzavirág vízből készült. 100% -ban természetes eredetű összetevők, az összetevők 90% -a ellenőrzött biológiai összetevőkből származik.

Fej: citrom, bergamot, menta

Szív: tea, írisz, levendula

Alap: pacsuli, bőr, cédrusfa

Nancika

2017. január 21.

Egy mintát használtam belőle a mai nap folyamán. Nekem tetszett az illata, bár nem kifejezetten az én világom. Először egy nagyon kellemes citrusos kombinációt lehet érezni belőle, aztán valóban valami lágyabb, édesebb, különlegesebb illattá alakul. Viszont a bőrömről viszonylag hamar, kb 6-7 óra után elpárolgott az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water