Acorelle

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2017. február 8.

Ár:   11 500 Ft

Ez a parfüm a pacsuli és labdanum illóolajokkal bizalmat és érzikéséget ad.

Az Eau de Parfum gabona alkoholból, illóolajokból és esszenciákból, valamint 100% bio búzavirág vízből készült.

Fej: mirha, labdanum

Szív: opoponax, muskotályzsálya

Alap: pacsuli, vanília, ámbra, vetiver

100% -ban természetes eredetű összetevők, az összetevők 90% -a ellenőrzött biológiai összetevőkből származik.

kvin

2018. június 7.

Az biztos, hogy nem átlagos, mostanában megszokott édeske illat. A pacsulival semmi baj nincs, ha megfelelő közegben van, nagyon tud működni. Ebben az esetben egy erősen balzsamos, gyógynövényes illatanyag született, ami csodásan rétegelt és ha hagyunk neki időt, tökéletesen lepuhul. Nekem először a vietnami balzsam jutott eszembe, - ez elég szokatlan benyomás egy parfümtől - de idővel megmutatta az igazi arcát, ami jellegében a klasszikus Moschus-illatokra emlékeztet, mentolosabb, gyógynövényesebb formában. Testet-lelket gyógyító, nyugalmat árasztó, erőteljesen illóolajos alkotás.
Mint egy relaxáló masszázs vagy habos fürdő gyertyákkal, egy stresszes nap után ilyenre van szükség, lelkiállapot kérdése, de van az a helyzet, amikor igenis erre vágyunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

Nancika

2017. január 31.

Szerintem az, hogy pacsulis illat, mindent elmond róla. Első fújásra borzalmas. Kell egy kis idő, amíg a szív és az alapjegyek előjönnek, és akkor már viszonylag kellemes lehet annak, akinek illik a személyiségéhez. Én kicsit távolinak éreztem a saját világomtól és a bőröm alapvető illatától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool