Aden Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Udreeh, az összetevőket feltöltötte: gothy, Módosítva: 2012. október 28.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, a körmön védelmező réteget képző körömlakk.

RyahOneY

2016. január 3.

Borzalom. Csak ezért lett most ilyen véve, mert Moyra MegaGloss nem volt, amúgy azt szoktam használni... Na ez még véletlenül sem ér fel ahhoz! Megnyomom a körmöm, és ott marad az ujjlenyomatom. Pedig már nem most lakkoztam... Kenhetem a lakkot akármilyen sok rétegben, a Moyra tényleg megszárítja, még 5 perc se kell neki, és már pakolászhatok, vagy bármi hozzányomódhat a körmömhöz, nem fog nyomot hagyni, ez meg olyan, mintha csak vizet locsolnék rá (állagra is olyan)... Még maradt egy kis Moyrás, azzal átmentem most is a körmeimen, mert ez az Aden-es semmit se csinált... Arról nem is beszélve, hogy a Moyra fedőlakk használata után szép fényes, már-már zselé hatású lesz a köröm.
Én ezt az Aden fedőlakkot nem ajánlom. A díszítőlakkjaikkal elégedett vagyok, és van egy fekete körömlakkom is Aden-esben, az is jó, de többé ilyen fedőlakk nem kell, ehhez nem értenek...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

villo1

2015. november 28.

Annyira jó lenne ha nem lenne párnanyomatos a körmöm másnap reggelre! Mindig azt hiszem, hogy megszáradt szép sima de reggelre rá kell ébrednem, hogy basszus ez most sem jött be..ettől függetlenül ajánlom mert eddig ez a legjobb amivel találkoztam! alaplakkal együtt 4-6 napig bírják a lakkok! Szép fényes hatása van és az ára is nagyon jó:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Bunny17

2015. január 21.

a legjobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

a legjobb!

Orsyna

2013. szeptember 4.

Már régóta megvan nekem, de eddig nem vettem észre hogy tényleg milyen jó.Fedőlakknak használtam és Gyorsabban megszáradt a BYS körömlakkom és utána szép fényes lett.És olcsó is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Lassunyuszi

2013. július 24.

Jelenleg próbálgatom ezt a lakkot. Eddig felemásak az érzéseim. Folyós, ami tök jó, végre nem kell szenvedni a lakk eloszlatásával. Fényes is.

Viszont egyszer mikor lefekvés előtt lakkoztam, párnanyomatos lett a manikűröm. Pedig ügyeltem rá, hogy teljesen száraz legyen...nem jött be. Amúgy viszont nagyon szép fényes, és talán, ha több órával lefekvés előtt kenem fel, nem lesz nyomatos- jelenleg ezt tesztelem.

El lehet vele érni BTGN hatást, ha 2 rétegben használjuk! És még úgy is vékonyabb lakkréteg lesz a körmünkön, mint a BTGN. olcsóbb is. De a párnanyomat. Meg, hogy nem szárad elég olcsón. Nem tudom... egyelőre 3, aztán meglátjuk, elkeni-e a nyomda mintát. Azt hiszem az lesz a döntő, meg, hogy holnap reggelre párnanyomatos lesz-e a most felkent lakkom.

Sajnos nem :( Este 6-kor lakkoztam, 11-kor feküdtem le, és reggelre párnanyomatos lett. Igaz, sok rétegben lakkozok. Alap-min. 2 szín-fedő. Sajnálom pedig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

Ingrid

2013. január 14.

Szerintem az egyik legolcsóbb és legjobb fedőlakk. Kicsit talán lassabb mint az Essence BTGN fedőlakkja, de szuperfényes a végeredmény és nem jön le egészben a lakk. Szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. november 5.

Gyorsan szárít valóban, és a tartósság is egészen jó, bár azért nem tesz csodát.Azt hiszem ezt fogom újravenni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

strawberry92

2012. október 13.

Hihetetlenül jó. Simán veri a drága fedőlakkokat. Tényleg gyorsan megszárad és keménnyé teszi alatta a lakkot, tehát nincs az ami az eddgi fedőlakkjaimnál volt, hogy még 20-30 perc után is alig mertem bármit is csinálni, mert állandóan benyomódott a lakk és még az ujjlenyomatom is meglátszódott benne. 350 forintért vettem, többet nem vagyok hajlandó más fedőlakkot venni. Megfelelően tartósítja is a körömlakkokat, így elég 3-4 naponta újrafestenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

ency091

2012. július 23.

Már 2szer vettem, nagyon gyorsan szárad és szép fényes. Tartósságot is jelentősen növeli. Szerintem fedőlakkból nem érdemes drágábbat venni, inkább a színes lakkokba fektetek be, és azok mellé ez tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

Udreeh

2012. július 10.

Csak egy egyszerű színtelen lakkot akartam venni, és többszöri használat után olvastam el rajta, hogy "gyorsszárító". Bár gyanús volt, hogy olyan gyorsan szárad, de most már tudom, hogy direkt ez a funkciója! :) Max. 20 másodperc elég neki, de lehet, hogy még annyi sem, úgyhogy tutira újraveszem, ha elfogy. Ja, és tök olcsó volt, valamivel több, mint 300 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Violet 2