Aden Cosmetics

Ár:   390 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: skorpió, az összetevőket feltöltötte: Underbelly, Módosítva: 2014. március 25.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Extra fényes, gyorsan száradó, hosszan tartó, tökéletesen fedő körömlakk.

150 színben kapható

Ár: 200 ft/db , Eladó: izsuzsi
Állapot: egyszer-kétszer használtak, Helyszín: Bp, fizetés: utalás után postán maradó

vikimaja

2020. július 10.

Több ilyen lakkom is volt már, nagyon szerettem mindet. Ebben az árkategóriában az egyik legjobb, két rétegben szépen fed és nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

An90

2019. február 16.

Jó minőségű, tartós lakk, viszont pár hónap után elkezd sűrűsödni-beszáradni. Nagyon szeretem, egy rétegben is szép, két rétegben tökéletes. Nagy színválaszték, több színben is megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

nyiffi

2019. január 27.

Ebben az árkategóriában ezek a legjobb lakkok. Még egy szín sem volt, amiben csalódtam volna, a minősége mindegyiknek kifogástalan eddig. Nagyon sok Aden lakkom van, nem száradnak be, ha mégis elkezd sűrűsödni, kiválóan javítható 1-2 csepp lemosóval. Gyorsan szárad, szépen fed (bár nekem minden lakkból 2 réteg kell legalább), az ecset is jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

cukicsajszi

2019. január 22.

Hát... Kifestettem a körmeimet, de a gyűrűsujjaimon Trend It Up lakkot használtam. Megszáradtak, tettem-vettem, majd elmentem aludni. ÉS REGGELRE FULL PÁRNANYOMOS!!! Csak ő... A másik lakk nem... Szóval nagyon nehezen szárad meg rendesen!!!! Persze ma hajnalban indultam dolgozni és nem mostam le. 😒 Bár most az érdekel legkevésbé, hogy mennyire tartós! Mérges vagyok rá! Csak az emlékek miatt 2 csillag. Volt egy időszak, mikor csak ezt a kék színt használtam a körmeimen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

anitaaa04

2019. január 15.

Régebben több lakkot vettem ebből a márkából de szinte az összeset leselejteztem mert gyorsan tönkrementek. Most csak 2 szín és a mattító fedőlakkja található meg a körömlakkos dobozkámban. Nem vagyok nagyon elégedett velük. Sok rétegben fed csak szépen és nem túlságosan tartós. Ebben az árkategóriában más körömlakkok többet tudnak! Nem újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Ciklon3

2018. augusztus 12.

A neon színeket vettem meg belőle. Nagyon gyengén pigmentáltak, lassan száradnak, volt köztük olyan is, aminek 4 óra alatt sem sikerült megszáradni. :( Nem veszek ADEN lakkot azóta :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

TimyeK

2017. szeptember 27.

A színe szép, de három rétegben kell felvinni, lassan szárad és nekem gyorsan lepattog. Az ecsete jó, a színek szépek, de nincs kedvem se időm három naponta lakkal szórakozni, hiába szép a finish.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

lobolagi

2017. szeptember 27.

matt fedőlakk van meg és imádom! gyönyörűen mattítja a lakkot és gyorsabban szárad tőle. pár nap után veszít a matt hatásából, de ez még mindig jobb mint az előző lovely, ami egy idő után fehér pöttyöket képezett a színes lakkra száradás után. ez már megvan egy éve és még hibátlanul működik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

vivienlovesit

2017. szeptember 4.

A No.122 Desert Rose árnyalat van meg - nagyon szép, vörös szín. ♡ Tartós, nem pattog le 1-2 nap alatt; viszont papíron nyomot hagy a lakk, amikor jegyzetelek. Az ára kedvező, 390 Ft. Próbáljátok ki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

kalmaniki

2017. július 16.

A 62-es csodaszép rózsaszín árnyalatot választottam. A színét imádom. Gyorsan szárad, olcsó, viszont a teljes fedéshez 3 réteg kell belőle. Egész tartós, 3-4 napig marad hibátlanul a körmökön. Venni fogok még pár árnyalatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Hidratálók: Ethylene Glycol