Aden Cosmetics

Ár:   390 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: skorpió, az összetevőket feltöltötte: Underbelly, Módosítva: 2014. március 25.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Extra fényes, gyorsan száradó, hosszan tartó, tökéletesen fedő körömlakk.

150 színben kapható

An90

2019. február 16.

Jó minőségű, tartós lakk, viszont pár hónap után elkezd sűrűsödni-beszáradni. Nagyon szeretem, egy rétegben is szép, két rétegben tökéletes. Nagy színválaszték, több színben is megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

nyiffi

2019. január 27.

Ebben az árkategóriában ezek a legjobb lakkok. Még egy szín sem volt, amiben csalódtam volna, a minősége mindegyiknek kifogástalan eddig. Nagyon sok Aden lakkom van, nem száradnak be, ha mégis elkezd sűrűsödni, kiválóan javítható 1-2 csepp lemosóval. Gyorsan szárad, szépen fed (bár nekem minden lakkból 2 réteg kell legalább), az ecset is jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

cukicsajszi

2019. január 22.

Hát... Kifestettem a körmeimet, de a gyűrűsujjaimon Trend It Up lakkot használtam. Megszáradtak, tettem-vettem, majd elmentem aludni. ÉS REGGELRE FULL PÁRNANYOMOS!!! Csak ő... A másik lakk nem... Szóval nagyon nehezen szárad meg rendesen!!!! Persze ma hajnalban indultam dolgozni és nem mostam le. 😒 Bár most az érdekel legkevésbé, hogy mennyire tartós! Mérges vagyok rá! Csak az emlékek miatt 2 csillag. Volt egy időszak, mikor csak ezt a kék színt használtam a körmeimen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

anitaaa04

2019. január 15.

Régebben több lakkot vettem ebből a márkából de szinte az összeset leselejteztem mert gyorsan tönkrementek. Most csak 2 szín és a mattító fedőlakkja található meg a körömlakkos dobozkámban. Nem vagyok nagyon elégedett velük. Sok rétegben fed csak szépen és nem túlságosan tartós. Ebben az árkategóriában más körömlakkok többet tudnak! Nem újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 15.

Ciklon3

2018. augusztus 12.

A neon színeket vettem meg belőle. Nagyon gyengén pigmentáltak, lassan száradnak, volt köztük olyan is, aminek 4 óra alatt sem sikerült megszáradni. :( Nem veszek ADEN lakkot azóta :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

TimyeK

2017. szeptember 27.

A színe szép, de három rétegben kell felvinni, lassan szárad és nekem gyorsan lepattog. Az ecsete jó, a színek szépek, de nincs kedvem se időm három naponta lakkal szórakozni, hiába szép a finish.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

lobolagi

2017. szeptember 27.

matt fedőlakk van meg és imádom! gyönyörűen mattítja a lakkot és gyorsabban szárad tőle. pár nap után veszít a matt hatásából, de ez még mindig jobb mint az előző lovely, ami egy idő után fehér pöttyöket képezett a színes lakkra száradás után. ez már megvan egy éve és még hibátlanul működik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

vivienlovesit

2017. szeptember 4.

A No.122 Desert Rose árnyalat van meg - nagyon szép, vörös szín. ♡ Tartós, nem pattog le 1-2 nap alatt; viszont papíron nyomot hagy a lakk, amikor jegyzetelek. Az ára kedvező, 390 Ft. Próbáljátok ki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

kalmaniki

2017. július 16.

A 62-es csodaszép rózsaszín árnyalatot választottam. A színét imádom. Gyorsan szárad, olcsó, viszont a teljes fedéshez 3 réteg kell belőle. Egész tartós, 3-4 napig marad hibátlanul a körmökön. Venni fogok még pár árnyalatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

EvaPolonkai

2017. július 3.

Nem hittem volna, hogy lesz olyan körömlakk, ami miatt a nyakaba veszem a várost, de ez ilyen volt. Bezárt a kedvenc fodrászkellékesem, ahonnan nagy tételben szereztem be az Aden lakkokat, és a ti kommentjeitek alapján a Nyugati aluljáróig szaladtam érte :) A 119-es, piros színű lakkból már a második üveg végén járok. Soha nem volt még ennyire olcsón ilyen jó lakkom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Hidratálók: Ethylene Glycol