Aden Cosmetics

Ár:   280 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: czuczy, az összetevőket feltöltötte: Annie137, Módosítva: 2014. június 26.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

jane79

2019. december 24.

Kifejezetten tetszik, hogy ilyen kicsi a kiszerelése, mindig szomorú vagyok, amikor egy nagy kiszerelésű lakkot ki kell dobnom mert beszáradt. A minőségre nincs panaszom, bír annyit, mint egy drágább lakk. Ajánlom mindenkinek bár, nem tudom, hogy a mini verziókat lehet e még kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 24.

Ad-Namah

2019. szeptember 14.

Volt egy narancsos világos barna színem, aminek annyi volt a baja, hogy nem fedett 3 rétegben sem, es lassan száradt. Általában az összes aden lakk ilyen, szóval nem csak a mini lakkokkal van baj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Teokleia

2019. szeptember 9.

Apró kiszerelés, szép színek és tartós a körmön, de akkor inkább hagyják ki belőle a káros anyagokat, és kerüljön két-háromszor ennyibe ☹️ nekem ez így nem megérős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

QueenOfDisaster

2019. május 28.

Nekem egy holografikus csillámos lakkjuk van meg és nagyon szép, nem is pattog le. Ha megyek valahova a legkisebb zsebben is elfér, ami külön plusz. Attól függetlenül, hogy pici elég sokáig el lehet használni. Régebben vettük, de csak most került elő és milyen jó, hogy előkerült!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

NovErke

2019. május 26.

Nagyon régen volt egy pont ugyan ilyenem mint ami itt le van fényképezve! Meg volt egy piros is. Először a pirosat vettem meg, a szép színekre és az alacsony árra figyeltem fel elsőként. Másodszorra az fogott meg, hogy otthon olvastam, hogy hipoallergén. A hatásával is, mindennel elégedett voltam. Nagyon szerettem! Újra akartam venni de mire kifogyott, bezárt az a bolt és nem tudom hol lehet még kapni...
Ha esetleg valaki tudja, és leírja, azt megköszönöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Ha esetleg valaki tudja, és leírja, azt megköszönöm!

Eni72

2018. július 23.

Nagyon jó minőségű lakkok, és külön tetszik, hogy kis kiszerelésűek, így nincs idejük beszáradni.

dynah13

2018. július 14.

Praktikusak ezek a kis lakkok, hiszen remelhetoleg elhasznalja oket az ember, mielott beszaradnak. Szepek a szinek, konnyu felvinni, nem folyik, nem maszik el. Gyorsan is szarad. En teszek ra mindig fedolakkot is, ezert onmagaban a tartossagat nem tudom megitelni. Szeretem oket :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

nonosmink

2017. november 3.

Igazi kis utazós változat,nagyon tartós is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 3.

Igazi kis utazós változat,nagyon tartós is!

PaNel95

2017. február 22.

Nekem ebből a kis tégelyes változatból egy ezüst-csillámos lakk van meg.
Szépen fed, nem csíkozódik, egészen gyorsan szárad. Átlagosan 5-6 napot simán kibírnak a körmeimen. Bár hozzáteszem, hogy alaplakkot és fedőlakkot is használok. Nekem ez a tartósság bőven elég, mert ennyi időn keresztül úgyis megunom a színt. Amúgy meg, ha tartós lakkozást szeretnék, akkor inkább elmegyek körmöshöz géllakkoztatni. Egy világmárkás extra hosszantartó lakk sem tud többet, főleg, ha az ember főz, mos, takarít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Nekem ebből a kis tégelyes változatból egy ezüst-csillámos lakk van meg.

Vizililiom

2016. december 26.

Nagyon szeretem az Aden lakkokat, elég sok színt megvettem, mivel ár-érték aránya nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Emolliensek: Dimethicone
Fényvédők: Benzophenone-3