Aden Cosmetics

Ár:   350 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,14 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: netty1020, Módosítva: 2012. július 12.

Kiszerelés:   1,14 g
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes

Klasszikus formába öntött fabevonatú szemkontúr ceruza, a szemhéj kontúrvonalainak pontos és finom meghúzásához. Lágy fel- vitelt, hosszan tartó hatást és a hőmérsékleti ingadozásokkal szemben is nagyfokú stabilitást biztosít.

Megababa

2019. november 9.

Nem mondom, hogy most màe csak ilyen ceruzát vennék, de szépen teszi a dolgàt és jó àron kapható. Szép színei vannak, ha szemhelypuderrel a vizvonal alá fixàlok hasonló színnel, mint a ceruza egész nap nincs vele gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

botate

2019. szeptember 27.

Kb. 8-10 éve vettem egy ilyen szemceruzát, talán az olcsósága miatt ruháztam be rá. Akkor még - kb 17 éves lehettem - nem gondoltam volna, hogy ennyi ideig fogok hozzá ragaszkodni. Ha szemceruzát használok, akkor én csak a vízvonalamra szoktam felvinni. Ez a szemceruza HIPERPIGMENTÁLT, nagyon jól fed. Aztán ahogy könnyezek a nap folyamán, akkor szépen elkezd kopni, de nekem minden ceruza ilyen a vízvonalam esetében.. Voltak próbálkozásaim más ceruzákkal, de azok közel sem fedtek ennyire, ezért ezt a ceruzát addig használtam, amíg már csak egy ici-pici darab nem maradt belőle. Nekem bejött, könnyű felvinni, könnyű eltávolítani. Arra emlékszem, ha a felső szemhéjamat emeltem ki vele (tusvonal), akkor ha kinyitottam a szememet pár óra után összefogta a felső szemhéjamat a fekete.. de ez lehet, hogy a szemhéjam zsírosodása miatt volt. Mindegy is, vízvonalra vettem, oda nekem nagyon bevált ez a termék. (csak a feketét próbáltam belőle)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Hibiszkusz

2019. január 24.

Egész könnyen boldogulok vele, még cicafarkincát is tudok vele rajzolni, annak ellenére, hogy nem vagyok egy nagy bűvész. Szép mély fekete színe van, és nekem egész nap a helyén marad, nem mászkál el még a farkinca sem. Nem bántja a szemem sem, pár száz forintos kis semmiség, szóval valószínűleg jó barátok leszünk. Ééééés itt is meg kell említenem, hogy mennyire bejön ez az ezüst dizájn. Ezt jól eltalálták. CSak azért emelem ki az ilyesmit, mert a külső fontos bizony :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 24.

zsizi

2018. május 7.

Egész tinikoromban ezt használtam, ma már tusos vagyok, ha egyáltalán kisminkelem magam. :) Nagyon szerettem, bár eléggé elkenődik nap közben, picit zsíros hatása van (nem tudom, ez a bőröm miatta van-e, de alapvetően inkább száraz szokott lenni a szemhéjam, és mikor ezt használom, akkor érzem, hogy zsíros lesz tőle). A vízálló testvérét szoktam használni, ami sajnos nem igazán vízálló és újfent elkenődik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Parfuwoman

2018. április 8.

Fekete és rózsaszín van nekem,tinikorom óta ezt használom . Puha,nagyon sokáig tart,tartós ,nem folyik le estére és szép a színe . Tipp,amit egy sminkestől hallottam: ha erősebb színű ceruzát szeretnénk ,mintha tus lenne,akkor egy öngyújtó előtt húzkodjuk el a hegyét,h kicsit megpuhuljon. Akkor is jó trükk ,ha nem elég puha ceruzát veszünk .persze vigyázzunk ,hogy fel ne gyújtsuk. Nekem ez a ceruza kenterbe veri a drágábbakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 8.

Gina1978

2018. április 8.

Az egyik legjobb fehér színű szemceruza számomra, amit valaha is a vízvonalamra használtam. Élénk, nagyon tartós, nem túl kemény, és az ára szuper. Évek óta használom, és bár most három másikat is tesztelek, ezt bátran ajánlom azoknak, akik fehérrel festik a vízvonalukat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Kitti21

2018. március 18.

Az árához képest kiváló termék. Nekem fekete volt, és elég jól pigmentált. Nem is az a nagyon kemény ceruza, ami nekem kifejezetten tetszett. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Pipacslany

2017. november 15.

Szerintem ezért az árért nagyon jó ceruza. Szép vonalat lehet vele húzni, jól hegyezhető és könnyen eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

cattitude

2017. október 6.

a feketét vallásos rendszerességgel használtam jó 12 éve (karöltve a szintén Aden vagy Moyra fekete körömlakkal :)), amikor nagyon keménynek és gótikusnak hittem magam. nagyon kispénzű tini voltam, szóval nekem ez volt a tökéletes termék: olcsó, jó minőségű, szép mély, fekete színnel. lehet, hogy újra is veszem valamikor, már csak nosztalgiából is... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Anne74

2017. augusztus 31.

Nagyon akartam szeretni de sajnos nem sikerül. Szépen fel lehet vinni. Aztán nagyon kellemetlenül kezd elkenodni. :(
Nem kicsit. Nagyon. S nem kellemes összhatás.
Kétszer próbáltam...
Nem tudom,hogy van e kedvem több próbához.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Nem kicsit. Nagyon. S nem kellemes összhatás.
Kétszer próbáltam...
Nem tudom,hogy van e kedvem több próbához.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.