Aden Cosmetics

Ár:   790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,14 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: netty1020, Módosítva: 2021. február 26.

Kiszerelés:   1,14 g
Lelőhely:   fodrászkellékes, online

Klasszikus formába öntött fabevonatú szemkontúr ceruza, a szemhéj kontúrvonalainak pontos és finom meghúzásához. Lágy fel- vitelt, hosszan tartó hatást és a hőmérsékleti ingadozásokkal szemben is nagyfokú stabilitást biztosít.

9 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

lavidaesbella

2020. október 30.

Évek óta használom, jó szívvel ajánlom, ár-érték arányban magasan veri az egy 0-val drágább társait is ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

kittyom

2020. július 15.

Teljesen jól működő termék,nagyon szép intenzív fekete és a helyén marad egész nap. Ezért a pénzért meg tulajdonképpen ajándék. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Megababa

2019. november 9.

Nem mondom, hogy most màe csak ilyen ceruzát vennék, de szépen teszi a dolgàt és jó àron kapható. Szép színei vannak, ha szemhelypuderrel a vizvonal alá fixàlok hasonló színnel, mint a ceruza egész nap nincs vele gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

botate

2019. szeptember 27.

Kb. 8-10 éve vettem egy ilyen szemceruzát, talán az olcsósága miatt ruháztam be rá. Akkor még - kb 17 éves lehettem - nem gondoltam volna, hogy ennyi ideig fogok hozzá ragaszkodni. Ha szemceruzát használok, akkor én csak a vízvonalamra szoktam felvinni. Ez a szemceruza HIPERPIGMENTÁLT, nagyon jól fed. Aztán ahogy könnyezek a nap folyamán, akkor szépen elkezd kopni, de nekem minden ceruza ilyen a vízvonalam esetében.. Voltak próbálkozásaim más ceruzákkal, de azok közel sem fedtek ennyire, ezért ezt a ceruzát addig használtam, amíg már csak egy ici-pici darab nem maradt belőle. Nekem bejött, könnyű felvinni, könnyű eltávolítani. Arra emlékszem, ha a felső szemhéjamat emeltem ki vele (tusvonal), akkor ha kinyitottam a szememet pár óra után összefogta a felső szemhéjamat a fekete.. de ez lehet, hogy a szemhéjam zsírosodása miatt volt. Mindegy is, vízvonalra vettem, oda nekem nagyon bevált ez a termék. (csak a feketét próbáltam belőle)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Audry1

2019. szeptember 14.

600 Ft-ért vettem, igazából nem vártam csodát tőle, de! Kipróbáltam és valóban a legjobb szemceruza! Jól fog, nem kenődik, tartós, sokáig elég és még olcsó is! Már másodjára vettem újra és ezután is meg fogom venni :) Ár/érték arányban nincs jobb nála azok közül, amiket eddig próbáltam! Jár mindenképpen az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Hibiszkusz

2019. január 24.

Egész könnyen boldogulok vele, még cicafarkincát is tudok vele rajzolni, annak ellenére, hogy nem vagyok egy nagy bűvész. Szép mély fekete színe van, és nekem egész nap a helyén marad, nem mászkál el még a farkinca sem. Nem bántja a szemem sem, pár száz forintos kis semmiség, szóval valószínűleg jó barátok leszünk. Ééééés itt is meg kell említenem, hogy mennyire bejön ez az ezüst dizájn. Ezt jól eltalálták. CSak azért emelem ki az ilyesmit, mert a külső fontos bizony :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 24.

zsizi

2018. május 7.

Egész tinikoromban ezt használtam, ma már tusos vagyok, ha egyáltalán kisminkelem magam. :) Nagyon szerettem, bár eléggé elkenődik nap közben, picit zsíros hatása van (nem tudom, ez a bőröm miatta van-e, de alapvetően inkább száraz szokott lenni a szemhéjam, és mikor ezt használom, akkor érzem, hogy zsíros lesz tőle). A vízálló testvérét szoktam használni, ami sajnos nem igazán vízálló és újfent elkenődik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Parfuwoman

2018. április 8.

Fekete és rózsaszín van nekem,tinikorom óta ezt használom . Puha,nagyon sokáig tart,tartós ,nem folyik le estére és szép a színe . Tipp,amit egy sminkestől hallottam: ha erősebb színű ceruzát szeretnénk ,mintha tus lenne,akkor egy öngyújtó előtt húzkodjuk el a hegyét,h kicsit megpuhuljon. Akkor is jó trükk ,ha nem elég puha ceruzát veszünk .persze vigyázzunk ,hogy fel ne gyújtsuk. Nekem ez a ceruza kenterbe veri a drágábbakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 8.

Gina1978

2018. április 8.

Az egyik legjobb fehér színű szemceruza számomra, amit valaha is a vízvonalamra használtam. Élénk, nagyon tartós, nem túl kemény, és az ára szuper. Évek óta használom, és bár most három másikat is tesztelek, ezt bátran ajánlom azoknak, akik fehérrel festik a vízvonalukat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Kitti21

2018. március 18.

Az árához képest kiváló termék. Nekem fekete volt, és elég jól pigmentált. Nem is az a nagyon kemény ceruza, ami nekem kifejezetten tetszett. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.