Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horkaborka, Módosítva: 2014. május 28.

Kategória:   Dezodorok

Különleges formulája sportolókkal kifejlesztve:

• Friss érzést biztosít egész nap
  • Ápolja a bőrt
  • Csökkenti a fehér és sárga foltok kialakulásának esélyét a bőrön és a ruhán.

Alkoholmentes - bőrbarát - bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 150 ml

Amiira

2019. december 1.

Most ő a kedvenc dezodorom,illata tetszik ès használat után nincsen kellemetlen érzèsem.egyelőre nem hagy foltot a ruhán de erről talán majd a későbbieknen nyilatkozom még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

VictoryFord

2019. április 14.

Most próbáltam ki először de biztos újra veszem. Nagyon jól véd az izzadás és a kellemetlen testszag ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Nikolett9

2019. február 7.

Nagyon jó illata van, azonban kissé erős, parfümöt nem lehet mellé viselni. Sok dezodort próbáltam már, de nekem eddig ez vált be legjobban. Nagyon szeretem, véd a testszagok ellen, az illata pedig egész nap megmarad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Alexandra186

2018. augusztus 10.

Finom illat, véd az izzadás ellen, azonban nekem allergiás valamelyik összetevőjére a bőröm, viszketek tőle és a golyós társától is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

blondie0310

2018. július 14.

Lehetne erősebb az izzadásgátló hatása, egyébként finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

Lehetne erősebb az izzadásgátló hatása, egyébként finom az illata.

barbimariposa

2018. február 8.

Ő is 4 pontot kap, akárcsak a golyós testvére.
Szuper illata van, véd a testszagok ellen, de az izzadást nálam sajnos nem gátolja meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Ő is 4 pontot kap, akárcsak a golyós testvére.

moonstar

2018. február 4.

Kedvenc dezodorom. Egyszer nem volt a polcon a rózsaszín testvére, így kénytelen voltam megvenni egy másikat és erre esett a választásom. Sokkal jobban tetszik az illata, mint a másiknak, ezért azóta csak ezt a fajtát használom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 4.

mizse

2017. április 17.

Évek óta csak ezt használom a golyós dezodorával együtt, nekem nagyon beváltak. Az illatuk nagyon jó és nem hagynak fehér és sárga ruhát sem a ruháimon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

panneszka

2017. január 21.

Sajnos nekem sem jött be. Csatlakozok pár előttem szólóhoz, foltot hagy a ruhán és valóban fura szaga van, na meg az izzadtságszaggal se tud nagyon mit kezdeni, pedig így télen nem is úgy izzadok mint egy ló :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

tothkatalin0809

2017. január 11.

Nem jön ki a ruhából a folt, amit rajta hagy...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Nem jön ki a ruhából a folt, amit rajta hagy...

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.