Adidas

Ár:   959 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Veruska, Módosítva: 2012. január 11.

Kategória:   Dezodorok

A sportolók segítségével kifejlesztett Action Dry Max System az Adidas legfejlettebb izzadásgátló technológiája. 3 hatás egyedülálló kombinációja-az Adidas legjobb védelme az izzadság ellen: 24 órás védelem, leküzdi a kellemetlen testszagot, és szárazon tart Minimálisra csökkenti a fehér foltok kialakulásának esélyét a bőrön és a ruhán. Alkoholmentes-bőrbarát-bőrgyógyászatilag tesztelt.

missmarple

2019. október 4.

Jó illata van és kevésbé izzadok, viszont nálam viszketést és kiütéseket okozott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

InternationalTraveller

2019. május 13.

Ajándékba kaptam. Edzés közben ugyanúgy izzadtam. Nem gátolja az izzadást, az illata sem nyűgözött le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 24.

Inkább elfedi az izzadtság szagát, mint elmulasztja. Az illata viszont egészen jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 24.

mmartina97

2018. július 18.

Szerintem semmit sem ér,ugyanúgy izzadok tőle.Az illata tetszett..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Szerintem semmit sem ér,ugyanúgy izzadok tőle.Az illata tetszett..

Anita1984

2018. június 29.

Szerintemez az egyik legjobb dezodor, jól meggátolja az izzadást, nagyon jó hosszan tartó nőies az illata. Többször újravettem már és fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

dundicat

2018. május 30.

Szuper illat és védelem :) Tusfürdője is van ugyan ilyen illatú, azt is imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Szuper illat és védelem :) Tusfürdője is van ugyan ilyen illatú, azt is imádom!

hieora

2018. február 21.

Nagyon szeretem az illatát, és nálam az izzadásgátló hatásával sincsen probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

mandyy

2017. december 7.

Isteni illata van, én mindig kiegészítésnek használtam nyaranként más márkájú stiftes dezodor mellett, így abszolút bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

szazsani

2017. december 2.

Szeretem az illatát, szerintem egész jól véd is, bár nyilván nem nyújt 100%-os hatást. Az árát azért ehhez képest sokallom. Akciósan vagy kuponnapokon tározok be belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Bettike92

2017. július 31.

az illata miatt az egyik kedvenc dezodorom, habár nem véd 100%-osan (hozzá kell tennem, hogy én még nem találtam olyan dezodort, amiben teljesen bízhatok). az ára nekem húzós, ezért csak akkor veszem meg, amikor akciósan látom valahol. ár-érték arányban nem éri meg. de az illata tényleg mindent visz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Polydecene, Dimethicone, Sucrose Stearate
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, Sucrose Stearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Sucrose Stearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag