Best of Beauty 2019

Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2011. március 22.

Kategória:   Dezodorok

Adidas női 24 órás izzadtsággátló dezodor.

Véd az izzadás ellen.
Leküzdi a kellemetlen testszagot, így friss maradsz.
Szárazon tart: Különleges Dry Max System a legerősebb Adidas nedvességmegkötő hatással.

szzsuzsa0822

2015. október 20.

Egy szó: IMÁDOM! Odavagyok az illatáért. Abszolút nem izzadok tőle. Foltokat szerintem nem hagy a fekete ruhákon, legalábbis eddig nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

szivecske

2015. május 14.

Imádom az illatát, nagyon jó frissítő, nyárias, sokáig érezni, de a parfümöt nem zavarja be. A hatása egész jó, de van ami ennél hatásban többet tud kihozni nálam. Egyelőre jóban vagyunk, szóval 4 csillagot simán megérdemel. Féláron pedig nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

nikolett00

2015. április 26.

Ajándékba kaptam. Kellemes az illata, bár nagyon erős. Egy kemény edzés-futás előtt-után nagyon jó, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

tátombák

2014. december 24.

Még ezer éve kaptam karácsonyra, nagyon szerettem használni. A végén hagytam benne egy kevéskét, és elraktam, utána évekig hozzá sem nyúltam. Most megint a kezembe akadt egy pakolászás közben, és rájöttem, miért rejtegettem annyira. Nagyon kellemes frissítő illata van, itt szaglászom magam órák óta.. :D Elhatároztam, hogy elhasználom, mert kell a hely, de megint oda jutottam, hogy sajnálom, mert annyira más már a csomagolása/neve, hogy félek, hogy nem találom meg...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 24.

be.free

2014. június 26.

Nagyon szerettem, mindig edzésre ezt használtam, az edzőtársak is kérdezték, hogy mit használok, aminek ilyen jó illata van :) A két órás edzés alatt jól tartotta magát, nem izzadtam meg, nem lettem büdös, szóval megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

gattonero

2014. május 14.

Tényleg kissé férfias az illata, de ez olyan friss, tiszta illat (szerintem még éppen elmegy nőinek is). Egész jól teljesít: kevésbé izzadtam és egész nap illatos voltam tőle. Másodjára más dezodort fogok venni, mert nem győzött meg tejesen, de egynek jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Black Fairy

2014. május 4.

Nagyon erős szaga van és foltot hagy, de legalább tartós és az izzadásgátló képessége is megfelelő...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 4.

Jelizz

2013. július 29.

Kb pár hete nagy akcióba volt : 800 Ft helyett 400 Ft (gondoltam KI kel próbálni)
Megvettem.. hát sajna férfias az illata...
De jó, felfrissít, és jól állja a helyét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 29.

Megvettem.. hát sajna férfias az illata...
De jó, felfrissít, és jól állja a helyét!

Lillcsike

2013. július 14.

Nem szerettem az illatát, nekem túl férfias volt. Szobatársam néha meg is kérdezte, miért használok férfiaknak való dezodort...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

oszibarack

2013. május 28.

Nekem nagyon bevált. Nem csíp, jó illata van, kezdetben erős, de aztán nagyon kellemes, és amivel igazán elégedett vagyok, hogy edzés alatt is tökéletesen teljesít. Leveszem a felsőmet edzés után, és csak ezt az illatot érzem rajta:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Polydecene, Dimethicone, Sucrose Stearate
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, Sucrose Stearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Sucrose Stearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag