Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbee77, Módosítva: 2012. április 28.

Kategória:   Dezodorok

A sportolók segítségével kifejlesztett Action Dry Max System az Adidas legfejlettebb izzadásgátló technológiája. 3 hatás egyedülálló kombinációja-az Adidas legjobb védelme az izzadság ellen: 24 órás védelem, leküzdi a kellemetlen testszagot, és szárazon tart. Minimálisra csökkenti a fehér foltok kialakulásának esélyét a bőrön és a ruhán. Alkoholmentes-bőrbarát-bőrgyógyászatilag tesztelt.
Intensive,Control,Sensitive,Fresh,Pure és Pro Clear változatokban kapható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Detti90

2018. augusztus 10.

Kedvenc dezodorom! Nekem hatásos volt, és az illata is annyira finom, hogy sokszor azt hitték parfüm van rajtam. Egy ideje már kétségbe voltam esve, mert hogy fél éve nem találom a boltok polcain, és az utolsó ilyen spray-met sem mertem elhasználni, mert azt hittem kivonták a forgalomból, de most örömmel olvasom, hogy visszahozták, csak egy új névvel. Mindjárt le is csapok rá! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

candy28

2018. július 29.

Imádom. A kedvenc dezodorom, felváltva használom a golyós változatával. Annak idején egy darabig nem lehetett kapni, aztán visszajött ezzel a 3 M-es fejlesztéssel. Azóta talán egy hangyányit gyengébb, de az illata ugyan olyan maradt. Nagyon szeretem. Ez az illat és formula vált be legjobban az Adidastól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Mundow

2017. június 20.

Számomra kevés volt a dezodoráló hatása. Az illata tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

Számomra kevés volt a dezodoráló hatása. Az illata tetszett.

bettina28

2016. december 15.

Szerettem, finom illata volt, a dolgát is végezte és sokáig elég is volt ahhoz képest hogy mennyit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Ella

2016. május 13.

Pozitívum: jó az illata, nem hagy foltot a ruhán. Negatívum: irritál, konkrétan brutál módon viszket tőle a hónaljam!!! Hatását tekintve egyébként egy átlagos dezodor, egy rohangálósabb tavaszi napot nem bír ki (hűvös, nem fülledt időben tesztelve). Az illata miatt csak parfümöt vásárolok újra, de dezodort soha, így ezt sem fogom a bőrirritálása miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Hátőőő, megkérdezném, hogy milyen sportolókon tesztelték... Talán sakkozókon? (Bocsánat mindenkinek, aki ezt a sportot űzi, nem őket akarom kigúnyolni.) Merthogy 1 órás cardio edzést nem bírt a drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

katuska8

2015. április 29.

Nagyon szeretem ezt a dezodort. Az illata számomra tökéletes. Nagyon sokáig érzem magamon, egész napra megakadályozza a testszag kialakulását. Izzadásgátló hatása sem olyan rossz számomra, pedig elég izzadós vagyok még ilyenkor télen is. Mielőtt elkezdtem adidas-t használni, próbáltam Rexonát és Garniert is, de azoktól ugyan úgy izzadtam és olyan testszagom volt tőlük egy idő után, hogy ha nem fújom magamra, még akkor is jobb szagom van. Ez ahhoz képest megváltás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

fdorottya

2015. január 22.

Hát én nagyon nagyot csalódtam benne! Szerintem egyáltalán nem hatásos, pedig nem vagyok egy izzadós fajta, de egy sima hideg téli napot nem bír ki! 1-2 óra múlva semmi hatása sincs! Ezek mellett bőrrel érintkezve nagyon irritál, csíp! Igaz nyomot nem hagy a ruhán! Nem újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 22.

Renike087

2014. október 14.

Nem tolakodó illatú, nem "figyel be" a parfümöm mellé, ezért szeretem. :-) Hatásra is bizonyított nálam, akár sportolás közben is, bár nem vagyok túl izzadós típus. Foltot sem hagyott, így összességében tuti cucc a táskámban! ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 14.

Ms.Cat

2014. január 30.

Tök jó kis deo. Barátomnál tartok jelenleg ilyet. Teszi a dolgát, jól véd, még akkor is, amikor megvan, pedig akkor nagyon izzadni szoktam. Kellemes az illata. Ha elfogynak a deoim itthonra is veszek ilyet. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Emolliensek: Cyclohexasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Polydecene, Dimethicone, Sucrose Stearate
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, Sucrose Stearate
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Sucrose Stearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag