Adidas

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Bettu, Módosítva: 2023. június 22.

Kategória:   Tusfürdők

A koncentrált glicero-hialuron komplex biztosítja a bőr gyors nedvesség-visszanyerését zuhanyzás után. Mélyen hidratált bőr érzetét hagyja maga után. Érzékeny bőrűek számára is alkalmas, tiszta és vegán formula. 100%-ban újrahasznosított flakonban (adalékanyagok, kupak és címke nélkül)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Lillalaland

2024. április 30.

Nagyon tetszik ez a tusfürdő, jó az illata, és valahogy tényleg kíméletes a bőrhöz. Szkeptikus voltam, de bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 30.

TimiK

2024. április 23.

Szerettem, jól habzott, megfelelően tisztított. Az illata engem nem zavart. Ha legközelebb unisex tusfürdőre vágynék, akkor újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 23.

liladiva01

2024. március 30.

Hiába unisex, az illata egyértelműen férfias. Ettől eltekintve valóban hidratál, nem szárít, puha tapintású lesz utána a bőr. Néha úgy éreztem, hogy jól habzik, néha, hogy kevésbé, és a tisztaság érzetem sem volt tőle 100%-os, nekem kicsit túl gyengéd, sikamlós. Számomra nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 30.

LillaLilla

2023. december 23.

Jó turfürdő, nem szárít, tiszta érzést hagy maga után. Az illata az ami nem jött be annyira.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 23.

clark

2023. december 11.

Szerintem ez egy nagyon kellemes tusfürdő minden tekintetben. Az illata különösen!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 11.

Azurill

2023. szeptember 3.

Egy skinfluencernél láttam. Magamtól nem vettem volna meg. Nem szoktam ilyet márkákat vásárolni.
Meglepően jó tusfürdő. Nem száritja a bőröm, kellemes az illata is. Néha azért kell utána egy testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 3.