Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. június 10.

Illatösszetevők: bergamott, citrom levendula, mandarin, ciklámen, petitgrain, boróka, rózsa, jázmin, fenyő, geránium, moha, cédrusfa, vetiver, pézsma és borostyán

Joe38

2013. június 16.

Félő,hogy ezzel az illattal,nem fogtok már nagyon találkozni az üzletekben!
Én is már csak elfekvőben találtam egy félig megszűnt vegyeskereskedésben.
Féláron adták úgyhogy mindenképpen megérte!Szerintem ez az illat félúton van az
Adidas Original és a Sergio Tacchini karakter között!Szerintem mindenképpen passzol a
tavaszias-őszies, tréningruhás, sportcipős formákhoz................
Ja és nagyon tartós!!!Nálam 4*-os.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 16.

Félő,hogy ezzel az illattal,nem fogtok már nagyon találkozni az üzletekben!
Én is már csak elfekvőben találtam egy félig megszűnt vegyeskereskedésben.
Féláron adták úgyhogy mindenképpen megérte!Szerintem ez az illat félúton van az
tavaszias-őszies, tréningruhás, sportcipős formákhoz................
Ja és nagyon tartós!!!Nálam 4*-os.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Octinoxate, Benzophenone-3
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: FD&C Blue 1, CI 60730

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.