Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Kategória:   Dezodorok

Tökéletes kombinációja az izzadásgátlásnak valamint a bőr és a ruhák védelmének, köszönhetően az alábbi tulajdonságoknak:

• 48 órás izzadásgátlás
  • Cool & Dry technológia
  • Gyorsan száradó formula
  • Segít megakadályozni a kellemetlen szagok kialakulását
  • Csökkenti a fehér foltok kialakulásának esélyét
  • Alkoholmentes - bőrbarát - bőrgyógyászatilag tesztelt

mSzandika

2019. október 6.

Továbbra is az egyetlen deo ami használ :). Nagyon finom illatú és imádom a hatását, hogy szárazon tart és illatosan. És egyébként tényleg 48 órán át tart, nem okoz fehér foltokat egyik sötét ruhámon sem. Annak kúlön örülök, hogy alkohol mentes :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

gre05

2019. május 27.

Kellemes illata van és viszonylag elég gyorsan felszívódik, de sajnos nekem kevés, izzadok tőle, mintha nem is használnék semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

ZLucaa

2019. május 22.

Nagyon izzadós vagyok sajnos és rengeteg márkájú dezodort kipróbáltam már és annak minden formáját, de ez vált be a legjobban. Az illata nagyon jó, nem lesz irritált a bőröm tőle, és nem izzadok tőle. 48 órát azért nem bírnék ki vele, de egy átlagos napot simán kihúzok vele, úgy, hogy csak reggel használom. Amikor jógára és aerobikra megyek akkor is ezt szoktam használni előtte és simán kibír egy erősebb intenzitású 1 órás aerobikot is. De sajnos van 1-2 negatívum is, ami problémát szokott okozni.
1. Amikor felkenem nagyon sok idő alatt szárad meg és emiatt nedves lesz a ruhám, ami nem olyan kényelmes dolgok, Nyilván utána megszárad és tökéletes, de az 10-15 perc kellemetlen főleg mikor olyan ruhát vesz fel az ember és siet.
2. Fehér pólóhoz nem jó választás. Nagyon besárgul sajnos tőle a felsőm, ingem, ruhám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Szandika12

2019. január 22.

Update 2: Bent van nekem a top 3 2017-2018-as felfedezettjeimben :D Mindenkinek ajánlanám kipróbálásra, mert az egyetlen ami használ és nagyon-nagyon izzadós voltam :).

Update: A sosem cserben hagyó dezodor :D. Tél, nyár, stressz helyzet, edzés sem zavarja :D. Több napig is tart a hatása, nem iritálja a bőröm, kellemes illatú, szép a csomagolása. Már 1 és fél éve használom és tényleg mindig számíthatok rá, azt gondoltam régen, hogy nem is létezik ilyen. Örökké hálás lehetek a barátomnak, aki megismertetett az Adidas golyós deókkal. :)

Nagyon imádom, hatásosan dezodorál és védelmet nyújt egész nap :)) Eddig egyik dezodor sem jött igazán be, de ez megszüntette az összes problémát. Ráadásul nyáron is remekül megállja a helyét :). Sőt ha hanyagolom 1-2 nap a használatát sem lesz rossz illatom :) Ráadásul parfüm nélkül használva, mindenki kérdezi mi ez a jó illat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

zsoxcore

2018. szeptember 26.

Ugyanolyan kellemes illatú, mint a dezodor társa. Kissé lassan szárad meg, bár annyira nem vészes, mint némely más golyós deó. Ha nem szárad meg kellően, hajlamos fehérre befogni a felsőket, de ha megszárad biztosan véd a kellemetlen szagok ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

orsolyap

2018. augusztus 26.

Kellemes volt, az illata, de fehér foltot hagyott a fekete ruháimon. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Vicus

2018. július 16.

Szeretem ezt a dezodort, kellemes illata van, nem fogja be a ruháimat, ami az egyik fő szempont és én a hatásával is meg vagyok elégedve, bár tény, hogy a hatása nem bír ki egy meleg nyári napot teljesen, de én elvagyok vele így is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

zsizi

2018. május 7.

Nagyon szeretem, a kedvenc drogériás dezodorom. Soha nem volt vele semmi gondom. Viszonylag jobban izzadok, de sohasem voltam klasszikus értelemben vetten "büdös", szóval nem is jelentett gondot a fedés. Azóta már natúr dezodorokat használok, de ez mindig kedvenc marad. Az illata csodás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

meva

2018. április 22.

Hát gyerekek, én ettől úgy bebüdösödök, mint állat :( ha nem tusolnék 3 napig, akkor is jobb illatom lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

almacska96

2018. február 23.

Tökéletes. Végre megtaláltam azt ami megszűntet minden problémát. Olyan száraz maraad a bőröm egész nao,hogy most mér bátran felvehetek világosabb ruhákat is fontos eseményekre. Kíváncsi leszek,hogy milyen hatása lesz nyáron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Antioxidánsok: BHT