Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krisztu, Módosítva: 2017. március 27.

Kategória:   Dezodorok

Dourou

2013. november 11.

Én nagyon szeretem az illatát:) Még van egy kicsi(limited edition),ami már félig üres,de nem nagyon használom,mert félek,hogy elfogy és ha jól tudom,már nem gyártják,legalábbis én jó rég óta nem találkoztam vele:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 11.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol