Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nanna21, Módosítva: 2014. február 26.

Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes. Sportolókkal fejlesztve, az új adidas Cool & care formulával.

Egy egyedülálló kombináció, amely:

• bőrnyugtató és -védő bőrápolót tartalmaz
  • használata kirobbanó frissességet biztosít
  • küzd a testszag ellen
  • akár 48 órás izzadásgátló hatású

Kiszerelés: 45 g (42 ml)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Gladys

2014. augusztus 20.

Mivel nekem az izzadásomra ilyen drogériás kenceficék nem hatnak, azt nem is véleményezem. Az illata egész nap teljes erősséggel érződik, ami nagyon kellemes. Kár, hogy, igaz nem borzasztóan, de fehér nyomot hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

maow

2014. augusztus 13.

Szerintem nagyon diszkrét illata van, egyáltalán nem tolakodó, és az izzadásgátló hatásával is elégedett vagyok. Én külföldről szereztem be, lehet, hogy ezért ennyire eltérő a véleményem az előző kommentektől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Rure90

2014. május 27.

Régen használtam egyszer, nem volt rossz, bár már túlzás volt az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Régen használtam egyszer, nem volt rossz, bár már túlzás volt az illata.

noxibaba

2014. március 11.

Igazából nem is tudom, hogy mit mondjak.... Borzasztó! Semmi hatása nincs. Az illata kellemes, de 1-2 óránál tovább nem lehet érezni. Izzadásgátló hatása viszont egyenlő a nullával. Igazából, olyan, mint ha semmit sem használtam volna.... Kár, megfogadtam, hogy többé nem veszek Adidas deo-t, de ez jó árban volt, gondoltam adok neki még egy esélyt... Eljátszotta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.