Adidas

Ár:   1000 Ft és 2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Demonshadow, Módosítva: 2020. március 3.

Ár:   1000 Ft és 2000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml

Fejjegyek: mandarin, sárgadinnye, uborka

Szívjegyek: frézia, narancsvirág, vizes jegyek

Alapjegyek: málna, pézsma

Demonshadow

2020. március 26.

Régen nagyon szerettem használni, de az utolsó fél ujjnyi az üvegben ragadt, mert elromlott a parfüm pumpája. Bő 10 évvel később is ott raboskodott a szekrényben, de gondolván egyet szétszedtem az üveget, hogy el tudjam használni. Meglepetésemre az illat olyat volt, mint régen, egyáltalán nem büdösödött meg az állásban. És még mindig ugyanannyira kellemes, sportos, friss. Meglepően tartósnak mondanám, bár megjegyzem mellékesen, ez még egy nagyon régi szériából való, azóta nem tudom, mennyit változtattak az esszenciáján. Újra kell vennem, nincs mese...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.