Adidas

Ár:   710 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2016. április 16.

Kategória:   Dezodorok

annaghr

2018. július 4.

Edzés előtt mindig ezt használom, mert nagyon frissítő az illata. Nem zavarja azokat sem akik mondjuk nincsenek oda az erős illatokért.Többször újravettem már

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Elinor95

2018. március 15.

Aktuális kedvenc, az illatát imádom, számomra mint dezodor közepesen erős, de így tavasszal nem is kell több. Nyáron meglátom majd mennyire válik be. Most egyelőre 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

252n

2017. december 6.

Nálam a célnak megfelel. Az illatát szeretem. Volt már jobb dezodorom is összességben(persze sokkal rosszabb is), de szívesen elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

edi01

2017. augusztus 7.

Nagyon jo jo illata van konnyu sportos megis lanyos. Ezt mar elmondtam a tespermetnel is... talan az izzadasgatlo hatasan meg dolgozni kell mert az izzadas ellen nem tesz. Annyira nem is fedi el az izzadtsag szagot. Ez inkabb egy parfumkent jo. Honaljparfum😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Mundow

2017. június 22.

Az illata kellemes, de az izzadásgátló hatása nagyon gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

Az illata kellemes, de az izzadásgátló hatása nagyon gyenge.

larka95

2017. június 6.

Ajàndékba kaptam a parfümmel együtt, nàlam izzadásgátlóként leszerepelt. Az illata jó, magmatól nem vennék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

szabozsani94

2017. április 28.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve, azt kapom amit ígér és az illata is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

AmethystGhost

2017. április 3.

A hatásával meg vagyok elégedve. Az illata sem olyan rossz, csak hát full gyümölcsösre számítottam a neve alapján, viszont van benne némi púderesség is. Érdekes. De nem akkora baj, azért szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

LauuKovacs

2017. február 22.

Már nagyon sok féle Adidas dezodorom volt már, és szeretem őket. Főként, hogy nem hagynak fehér foltot a ruháimon, és az illatuk szuper. Általában iskolába torna után használom, vagy pedig futas előtt illetve néha itthon ha eszembe jut. Én megvagyok vele elégedve. Nekem így sokáig kitart. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

Tuci

2016. december 29.

Nagyon szeretem az illatát, de mint dezodor nagyon keveset csinál. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

Nagyon szeretem az illatát, de mint dezodor nagyon keveset csinál. :(

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.