Adidas

Ár:   710 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2016. április 16.

Kategória:   Dezodorok

Velora

2019. augusztus 16.

Csak illata miatt kapta meg a 2 csillagot. Mert kifújva kellemes. Viszont izzadásgátlásra egyáltalán nem vált be. Soha többet nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Anna1009

2019. július 9.

illata jó, napközbeni dezodorfrssítésre jó, magában nem elég izzadásgátlónak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

illata jó, napközbeni dezodorfrssítésre jó, magában nem elég izzadásgátlónak.

Aanyta

2019. június 4.

Nagyon tetszik az illata, izzadásgátlásra szerintem nem elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

Nagyon tetszik az illata, izzadásgátlásra szerintem nem elég.

annaghr

2018. július 4.

Edzés előtt mindig ezt használom, mert nagyon frissítő az illata. Nem zavarja azokat sem akik mondjuk nincsenek oda az erős illatokért.Többször újravettem már

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Elinor95

2018. március 15.

Aktuális kedvenc, az illatát imádom, számomra mint dezodor közepesen erős, de így tavasszal nem is kell több. Nyáron meglátom majd mennyire válik be. Most egyelőre 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

252n

2017. december 6.

Nálam a célnak megfelel. Az illatát szeretem. Volt már jobb dezodorom is összességben(persze sokkal rosszabb is), de szívesen elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

edi01

2017. augusztus 7.

Nagyon jo jo illata van konnyu sportos megis lanyos. Ezt mar elmondtam a tespermetnel is... talan az izzadasgatlo hatasan meg dolgozni kell mert az izzadas ellen nem tesz. Annyira nem is fedi el az izzadtsag szagot. Ez inkabb egy parfumkent jo. Honaljparfum😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Mundow

2017. június 22.

Az illata kellemes, de az izzadásgátló hatása nagyon gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

Az illata kellemes, de az izzadásgátló hatása nagyon gyenge.

larka95

2017. június 6.

Ajàndékba kaptam a parfümmel együtt, nàlam izzadásgátlóként leszerepelt. Az illata jó, magmatól nem vennék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

szabozsani94

2017. április 28.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve, azt kapom amit ígér és az illata is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.