Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: SuicideCandy, az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2013. december 23.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 890 Ft

24 órás védelem.

Kiszerelés: 150 ml

Ár: 890 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

vikee06

2017. június 8.

Nálam eddig az az egy deo nem ért semmit,pedig nem vagyok izzadós tipus..Alig vártam hogy hazaérjek és felfrissítsem magam egy zuhannyal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Csibedli

2017. február 20.

Amire való, azt teljesíti, de van ennél jobb illatú adidas termék is. Ezért csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Etta22

2016. augusztus 12.

Az illata szerintem szuper, a tartóssága nálam közepes. Inkább akkor használom ha itthon punnyadós napom van, mert szerintem fél napot bìr, nyáron annyit se.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Szucsandrea1

2016. május 3.

Csak lekaptam a polcról, de most beletaláltam :) Nagyon jó az illata, tartós. Nálam übereli a Nivea, Rexona stb. kategóriát. Megérdemli az 5-st!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

Kacsa

2015. július 8.

Nagyon szeretem az illatát, és tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

Nagyon szeretem az illatát, és tartós is.

Dike01

2015. március 12.

Tartós kellemes illat , szőrtelenítés után csak óvatosan mert rettentően csíp illetve zárt térbe meg sem próbálom használni mert irdatlan alkohol szagba csap át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

emma69

2014. május 13.

Az illata valóban jó de én akkoriban eltévesztettem a dolgokat, mert ez dezodor én pedig izzadásgátlót kerestem(és ha jól tudom a 2 nem ugyanaz),na de végülis jó szolgálatot tett

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

szivoszal

2014. január 17.

nemrég vettem, most próbáltam ki.az illata nagyon megfogott, elég tartós is. jár neki az 5*. (tényleg kicsit drága a többihez képest, de megéri "beruházni" rá)
szőrtelenítés után tényleg csíp, nekem még piros foltok is jönnek ki a hónaljamon.... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

Hibiszkusz

2013. december 21.

Szeretem az illatát. Diszkrét és nőies. Tényleg kicsit drágább, mint az átlag deok, de szerintem megéri, mert tartós és kellemes az illata. Szőrtelenítés után csíp ezért nem árt vigyázni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 21.

timity

2013. június 21.

Annyira, de annyira szeretem a virágos, gyümölcsös, de mégis friss illatát! A kedvencem! Volt egy időszak, amikor nem lehetett kapni, de most ugyan az a spray egy kicsit más köntösben újra kapható! Vááá! :) Megláttam, egyből meg kellett vennem! Csak pár száz forinttal drágább mint az átlag spray-k (kb. 800Ft volt) Viszont erős az illata, egész nap biztosítja a finom illatot! Már csak a parfümjét kell megtalálnom! :) Nagyon szeretem! Csak ajánlani tudom! Nem hagy foltot a ruhán, megfelelő védelmet nyújt, és még alumínium sincs benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol