Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zolej, Módosítva: 2012. június 19.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 890 Ft

Ár: 890 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Joe38

2015. december 2.

A parfümnél már kifejtettem a véleményemet.
A dezodorja dettó jó.Ami mégis megemlítendő pluszban,
hogy azon kevés dezodorok közé tartozik ami alumínium mentes!
Szerintem hétköznapra abszolút korrekt illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 2.

A parfümnél már kifejtettem a véleményemet.
A dezodorja dettó jó.Ami mégis megemlítendő pluszban,
hogy azon kevés dezodorok közé tartozik ami alumínium mentes!
Szerintem hétköznapra abszolút korrekt illat!

Hidratálók: Propylene Glycol, Menthyl PCA