Adrienne Feller

Ár:   2286 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: wircsa, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó, intenzív ajakápolás a kakaóvaj és vanília esszencia kényeztető erejével.

A benne lévő gazdag vajak, méhviasz és vaníliakivonat keverékének gazdag, lágy textúrája és kellemes aromája tökéletes kényeztetést nyújt, emellett egyedülálló módon ápolja a száraz vagy sérült ajkakat.

Főbb összetevők: méhviasz, kakaóvaj, shea vaj, makadámiadió-olaj, vaníliakivonat

Kamea

2021. május 10.

2021. 05. 10. Régebben nem használtam ajakbalzsamot. Nem volt rá szükségem, mert nem kiszáradósak az ajkaim. Talán ez annak is köszönhető, hogy világéletemben nagy rúzsozós voltam és vagyok is a mai napig és majdnem mindig krémesebb, ápoló hatású rúzsokat használok.
Tulajdonképpen most se lenne rá szükségem, csak alkalmanként, de mivel a múltkor 20 %-os kedvezmény volt rá és kellett még rendelni valamit az ingyenes szállításért, hát gondoltam, kipróbálom. Azóta rászoktam a használatára, minden este ez lett a szeánszom befejező lépése. :)
Kellemes az illata, de felkenéskor érződik csak. A sűrű (de egyáltalán nem ragacsos) állaga miatt csakis éjszakára kenem az ajkaimra. Még reggel is bőven tart a hatása. Én magamnak rúzs alá nem tudom elképzelni, nekem ahhoz túlságosan tömény.
Hogy csodaszer-e? Nem tudom. De azokat az ajakápolókat, amikkel időnként kísérletezgettem eddig, messze lekörözi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 10.

esz

2021. február 18.

Hasonlóan hatásos, mint a Forever aloe szájbalzsama, sőt talán még jobb is! Háromszor vettem már újra, de egy gondom mindig akadt vele: amikor fogyóban van a termék, rendszerint nem lehet már fel-le tekerni a kis tubust, de olyan is volt már, hogy kiesett belőle a tartalom - ezt nehezményezem. Praktikusabb tartó tubus kéne egy ilyen csodaszernek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Tarzicia

2020. november 9.

A márkával való ismerkedést ezzel az ajakbalzsammal kezdtem.
Praktikus a stiftes kivitel, tetszik a színvilága is, nem akar sminkterméknek látszani, itt az ápoláson van a hangsúly. Megfelelően hidratál, puhítja az ajkakat. Nem csillog, csak enyhe fényt ad, tán még férfiak is használhatják, ha akadnak ilyenek. Az illata csak felkenéskor érezhető, engem frissen hámozott narancsra és valamilyen karácsonyi sütire emlékeztet, nagyon finom. Valószínűleg hideg vagy szeles időben megelőzésre fogom használni, normál esetre kicsit vastagnak és tapadósnak találom az állagát, jobban szeretem a csúszósabb és fényesebb ajakápolókat. Éjszakára pedig van egy állandó kedvencem, amit eddig semmi nem tudott überelni, ez sem.
Az árát maximálisan megéri, tényleg jó termék, ráadásul magyar, mindezek ellenére tőlem csak 4 csillagot kaphat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 9.

A márkával való ismerkedést ezzel az ajakbalzsammal kezdtem.

LoRs

2020. szeptember 14.

Sajnos az ajkaimon extrém módon száraz a bőr, és ami a legrosszabb, hogy a legtöbb ajakápoló 1-2 óra elteltével egy fehér csíkká áll össze a számon, ezért önmagában szinte soha nem hordok ajakápolót, mindig rúzs kerül fölé, vagy semmit nem kenek fel inkább. Ezt a kis szépséget karácsonyi ajándékként kaptam, és nagyon szeretem, kellemes illata és állaga van, tökéletesen hidratál, és nem hagyja maga után azt a ragacsos nyomot órák elteltével sem. Engem nagyon meggyőzött, újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

HevesPetra

2020. augusztus 1.

Nappal már csak ezt használom. Egészen jól karbantartja az ajkakat, de a téli szereplés lesz majd érdekes. (Éjjel maradok a nuxe tégelyesnél.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

tzs

2019. augusztus 19.

Találó a megfogalmazás, hogy nem lesz függő az ember, valóban ilyesmit érzek én is. A Carmexet inkább vészhelyzetben, tiszta sheavajat otthon használok, ez pedig tökéletes hidratáló út közben. Jobb is, mint vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

plotusmakeup

2019. június 19.

Legjobb ajakápoló! Fantasztikusan puha tőle a szám nagyon jól hidratál és egyáltalán nem azt a függőség érzetet hagyja magaután mint egy labello. Az illata is szuper! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin