Adrienne Feller

Ár:   8 890 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   8 890 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Tisztító hatású arcpermet, mely normalizálja a bőr természetes faggyúműködését és kiválóan előkészíti az Aromazen Arcolajok használatára.

Főbb hatóanyagai: Pannonescence szérum, levendulakivonat, kakukkfűkivonat, rozmaringkivonat, rózsaszín cickafark eszencia

Ár: 7000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta v foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bogarka

2021. május 11.

Nem csodaszer, viszont nagyon kellemes permet.Nagyon friss, kellemes, gyógynövényes illata van. Nyárra vettem, hogy néha egy-egy fújással frissítsem a problémás bőröm, illetve az ajánlott olaj alá. Megjegyzem, a porlasztása tökéletes, valószínűleg a Hungarian Spring permet esetében kifogtam egy hibás példányt, ami nagyobb cseppekben "köpködte" a permetet, nem is értettem, másnak hogy vált ez be. No jelentem, ez teljesen jó, az üveget meg is fogom tartani, ha elfogy belőle a permet, nyárra a táskámba. Remélem emiatt tovább is tart. Szerintem lehet, hogy tavaszra-nyárra ezt a terméket is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 11.

HevesPetra

2020. augusztus 1.

Nagyon megszerettem ezeket a permeteket. Tökéletesek szérumok és olajok alá is. Mostanában többféle olajat is használok az arcomra, mindegyikkel a sajátjával és a vintage beautyval is jól működik. Sokkal jobb a bőröm mióta így ápolom.
A szagát (ez nem illat, az csak a florának van 🙂) meg kell szokni. A flora viszont nagyon finom illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

ZemanTimi

2019. június 26.

Még akkor használtam amikor rengeteg pattanásom volt.Sajnos nem hagytak el a kis piros rondaságok a pubertás végezetével. A termék nem egy csodaszer de kicsit csökkentette a gyulladást.Leginkább a levendula illata érződik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Malus Sylvestris Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.