Adrienne Feller

Ár:   11 430 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2016. június 30.

Ár:   11 430 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az Aromazen Testolajok a harmónia nagymesterei, melyeket a világ öt elemére építettük- Fa, Tűz, Föld, Fém, Víz -, mivel mindegyik testolaj hordozza magában az adott elem sajátosságát, támogató erejét. Különleges növényi olajok, illóolajok, virág- és növényi kivonatok, esszenciák, természetes vitaminok és ásványok adják egy-egy testolaj kompozícióját, erejét. Illatuk és különleges energiájuk nemcsak szépítik a bőrt, de finoman lefújják a lélekről a feleslegessé vált érzelmi nehezékeket is. Az Aromazen Testolajok a bőrtől a lélekig és a lélektől a bőrig hatnak.

• bőrpuhító, bőrfeszesítő
  • energetizáló
  • máj méregtelenítő
  • felszabadító
  • feloldja a haragot és segíti az elengedést
  • felszínre hozza az örömteli énünket

nekoSX

2018. november 19.

Gyerekkorom köptető orvosságának az illata egy az egyben. A kakukkfű jön ki nekem erősen és halványan az ylang-ylang. Nagyon-nagyon megszerettem és tényleg léleksimogató tud lenni egy jó erős edzés v testmozgás után, de azt is megértem, hogy nem mindenki vágyik ilyen erős gyógynövényes illatfelhőben létezni. Most így télen külön öröm este fürdés után átmasszírozni vele a bőröm és utána élvezni az aromaterápiát.
Azt hiszem ezek után nincs mit tenni, be fogok ruházni szépen sorban a többi olajra is a márkától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 19.

evamamoka

2016. szeptember 19.

Fürdés után de még nedves bőrre használom, szeretem az illatát, bár néha pici sok, az előre tolakodó citrus illat.
Annak ellenére, hogy olajos érzetet hagy a bőrön, a törölközőn nem hagy nyomot. Tulajdonképpen az ami: időt szánsz arra, hogy finoman bemasszírozd a bőrödbe, felszabadulnak az illatok, törődsz magaddal és a lelkeddel. Amiért én 4* adok az az, hogy 2-3 óra múlva előbukkant a bőrömön egy másik összetevő (engem a napraforgó olajra emlékeztetett) illata/szaga, ami nekem nem tetszett, folyamatosan a karomat szaglásztam, hogy tényleg jól érzem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.