Adrienne Feller

Ár:   11 176 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2017. május 26.

Ár:   11 176 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A benne lévő vajfa, napraforgóolaj és zsályakivonat segít megőrizni bőre fiatalságát és rugalmasságát. A magyar iszapban lévő ásványi anyagok (magnézium, kalcium, nátrium, lítium, kálium) hatékonyan tisztítják, remineralizálják és energetizálják bőrét. Minden bőrtípus tisztítására, harmonizálására javallott.

Asianlover

2019. július 20.

Sajàt bőrradìrjàval együtt hasznàlom, ès sajnos azt vettem èszre, hogy a bőrradìr utàn csodàs bababőr az eredmèny, a maszk lemosàsàt követően viszont ugyanùgy felbukkannak szàraz foltok. Összessègèben olyan nem rossz, de közel nem egy csodaszer. Erborian vagy FaceShop maszkokkal is elègedettebb vagyok. Finoman szòlva is vegyesek a tapasztalataim az Adrienne Feller termèkekkel kapcsolatban, ez a maszk is a gyengèbbik vègèn van a sornak. Engem nem tudnak ezzel a mèzes-màzas bàjolgàssal elbűvölni... Őszintèn szòlva a hideg kiràz ezektől a "lèlekszèpìtő", teljesen tartalmatlan, közhelyparàdè, bugyuta promòciòs szövegeiktől. Tiszta Telejòsda, esküszöm...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

despoina

2018. április 10.

Ez a termék egy csoda. Erős, iszapos, gyógynövényes az illata és állagra is sűrűbb mint a drogériás maszkok. De olyan tiszta lesz tőle a bőr mint egyetlen más arcmaszktól se. Én szauna után használtam, a kettő együttes hatása egy kisebb arctisztitó kezeléssel ér fel. A szaunától felmelegedett és kitágult pórusokat mélyen kitisztította. Magas az ára de nagyon jók az összetevői és alapos munkát végez. Minden fillért megér, főleg úgy hogy rendszeres használatával kitolhatjuk a nagy tisztítókezeléseket időpontját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

mate

2016. november 11.

Imadom a maszkokat,szerintem a jo maszkok nagyon sokat tudnak javitani a borkepen. Csak,keves az igazan jo maszk,azok is jooo dragak. Ez a maszk is ilyen, a Glamglow maszkjaival egyetemben. Nagyon jo! Nagyon szep,sima,hihetetlen tiszta bor a vegeredmeny! Ilyenkor azt mondom,minden Ft-ot meger!
Erdemes kiprobalni! Benne van most a Joy napokba...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

Erdemes kiprobalni! Benne van most a Joy napokba...

evamamoka

2016. szeptember 19.

Én egyszerűen imádom. A borzalmasan egyenetlen bőrömet szépen korrigálta, finoman mentás illata pedig nyugtatólag hatott az érzékeimre. Viszonylag gyorsan kell vele dolgozni, ha takarékoskodsz a mennyiséggel mert iszonyúan gyorsan szárad, ha nagyobb adagot sikerül egy területre felvinni akkor is iparkodni kell, mert nehéz utána szétvinni, mivel egy viszonylag sűrű anyagról van szó. Bennem felmerült, hogy ha a zsíros bőrömet szépen kezelte, vajon mit tesz egy száraz bőrrel? Már látom, hogy ha olyan sűrűséggel használom ahogy ajánlják, akkor kb 3-4 hónapra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Regina59

Korcsoport: >54
2016. július 7.

Nagyon szép bőrképet eredményez, illata enyhe mentás. Érzékeny száraz bőrűek is bátran használhatják, mert nem szárítja a bőrt. Nem kentem vastagon, bár így kellett volna a használati utasítás szerint és mégis elégedett voltam az eredménnyel: tiszta, friss, puha szép bőrt kaptam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. július 7.

Eszterke93

2016. május 16.

Én egy játék kapcsán jutottam hozzá ehhez a termékhez. Nagyon izgatott voltam, hogy én is kipróbálhatok egy ilyen (számomra nagyon drága) terméket. Heti 1 alkalommal szoktam használni és nagyon szépen megtisztítja az arcomat, egységes lesz a bőröm felszíne is, és nekem az illata is tetszik. :) :) Nem sokat teszek az arcomra, hogy minél tovább tartson. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

SzaszaK

2016. április 17.

Először is az ára elég húzós (10.925.-).
Most fogyott el és februárban vettem, heti egyszer, kétszer használtam. Az árához képest elég kis kiszerelésű, így nem túl sok olkalomra elég.
Viszont aki megteheti, az próbálja ki.
Este használtam, és következő nap többen is megjegyezték, hogy mit csináltam az arcommal, mert nagyon szépen rendbe rakta. Pirosságot, esetleges gyulladást csökkentette, visszahúzta.
Egyenletesebb lett tőle a bőröm. Szerintem, amit igér, hogy mélytisztító, be is váltja.
Az árával és a hozzá tartozó kiszerelésével nem vagyok sajnos barátságban :)
Nem tudom, hogy újraveszem-e az ára miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Először is az ára elég húzós (10.925.-).
Viszont aki megteheti, az próbálja ki.
Az árával és a hozzá tartozó kiszerelésével nem vagyok sajnos barátságban :)
Nem tudom, hogy újraveszem-e az ára miatt.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>