Afrodita

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: schvabdiana, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Pihentető masszázst tesz lehetővé, mely pozitív hatással van az egészségre, és selymes érzést nyújt. Nem hagy zsíros érzetet a bőrön. 100% természetes olajat tartalmaz. Parabén-, paraffin-, szilikon- és tartósítószer-mentes.

bubilany

2018. október 24.

Imádom az Afrodita masszázsolajokat, ez a levendulás és a szamócás van meg és rá vagyok függve az illatára. Kicsit sem tolakodó az illata, nagyon szépen eloszlik és masszírozáshoz kiváló. A kiszerelése lehetne esetleg nagyobb, illetve lehetne kicsit jobban záródó, biztonságosabb az üvege mert kicsit szivárog és minden olajos tőle. A tartalma viszont kifogástalan!!!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

tonic

2017. október 21.

Nem ismertem ezt a márkát,de amikor masszázsolajat kerestem,ezt találtam szimpatikusnak a drogériában. Szép a csomagolása is.Isteni illata van, nagyon jó érzés masszírozáshoz és tetszenek az összetevői! Biztosan fogok még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract

További info az összetevőről a KM-blogon >>