AgeAttraction

Ár:   16 238 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2016. december 12.

Ár:   16 238 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Ásványi púder optikailag fiatalító hatással, különleges fény-diffúziós pigmentekkel.

Kingimingi

2021. február 2.

Konkrétan 6 éve használom, minden nyáron a 4-es árnyalatú port. Imádom! Egy megszokott nappali arckrém alapnak és mehet rá ez a csoda, Egy kiszerelés elég bőven egy szezonra. Nagyon nagyon szeretem. Nekem nyáron picit izzadósabb az arcom és ezzel a termékkel kevésbé az. Nem érzek maszk hatást, nem nyomja el az arcom, természetes vonalaim megmaradnak, lélegzik a bőröm. Mintha nem is lenne rajtam semmi, de mégis amit kell azt egységesíti és eltakarja. MAGA A CSODA!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

Gyöngy05

2016. november 7.

Ma végre kipróbálhattam a púdert a kozmetikusnál. Engem nem győzött meg, a csoda elmaradt. Fedése gyenge, pedig nincsenek túlzott bőrhibáim, a kis szarkalábak látványát sem tüntette el a szemem körül. Érzetre kellemes, nem feszült alatta a bőröm. Adott egy egységesebb, sugárzóbb bőrképet, gondolom a benne lévő kis csillámok optikai játéka miatt. Egész nap megmaradt a bőrömön, a kissé zsírosabb homlokrészem sem fénylett át. Jobb minőségűnek mondható, a bőrömhöz jól eltalált folyékony alapozómmal én szebb, egységesebb hatást tudok elérni, s az ráadásul harmadába sem kerül. Szerintem ez a púder eléggé föl van fújva, árában is. Olyanoknak tudom elképzelni, akiknek nincsen különösebb bőrhibájuk, egészséges, szép a bőrük, tehát más alapozókkal felesleges lenne leterhelni azt, ez a természetes, könnyed kis púder pedig még kiemelné, fokozná a szép bőrt, tehát adna egy pluszt az arcnak. Mert valahogy tényleg olyan tündöklőbb látványt nyújt, ha rásüt a nap, látszanak az apró kis csillámok, ami engem nem zavart. Ha sokkal jobban fedne, talán elégedett is lennék vele és megvásárolnám, de nálam sajnos az alapozót nem váltja ki, pedig pont az volna az egyik funkciója. A magas minőségű ecset valóban szükséges a felviteléhez, erről meggyőződtem. Arra viszont nem tudtak választ adni, hogy az INCI listán melyik összetevő a természetes gyöngy. Ez kissé gyanús... Összességében nem bizonyult rossz terméknek, főleg mert természetesek az összetevői, de a gyenge fedőképessége és a magas ára arányában mégsem tartom egy annyira szuper, kimagaslóan jó dolognak, mint ahogy beállították a köztudatba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 7.

vikitaliana

2016. szeptember 22.

Pár hete birtoklom ezt a -számomra- csodaszert. Nagyon szépen és egyenletesen fed és még az anti-aging hatás is érezhető. DE! Csak annak ajánlom, akinek nincs különösebb gond az arcbőrével (pattanások, zsíros bőr). Ha normál bőröd van és egy nagyon természetes, szép fedést szeretnél, akkor maximálisan ajánlom. Nagyon könnyű, puhítja is az arcbőrt, ha lemosom nem az a göcsörtös érzés marad utána, mint egy folyékony, esetleg kevésbé jó összetevőket tartalmazó alapozó esetén. A pici csillámok kezdetben zavartak kissé, de megszoktam. Ajánlom a hozzá való kabuki ecsetet, nagyon gyorsan és szépen lehet felvinni vele a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

anneshirley

2016. május 27.

Nekem egyáltalán nem nyújta azt a fedést, ami a képek alapján remélhető lenne, még több rétegben sem. Az 1-es árnyalat túl világos a bőrömhöz, míg a 2-es túl sötét. Természetes hatású, tartós, nagyon könnyű érzés az arcom, és szebb lesz tőle a bőröm. Ez mind nagyon jó, de ugyanezt más ásványi alapozók is tudják nyújtani, feleennyi vagy harmadennyi áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Kinguci123

2015. október 7.

Nagyon szeretem! Évek óta ezt használom, a kozmetikusom ajánlotta. Nem nehezíti el a bőrt, természetes hatást ad. Valóban apró csillámokat figyelhetünk meg mikor a bőrünkre felvisszük, de ez egyáltalán nem feltűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

hangajacinta

2013. október 23.

Mi is nagyon szeretjük. Itt a kozmetikában nagyon sok vendégünk használja, és mindenki nagyon elégedett vele. Az hogy igazodik a bőr színéhez, az szerintem megállja a helyét, csak ez minimális árnyalat különbségeknél érvényesül. A lényeg az hogy attól még a jó színt kell kiválasztani. Egyébként szerintem nyugodtan megkérheted, hogy cseréjék be, mert nagyon rugalmasok a központba. Én sokat járok oda a krémeikért, meg a púderért, és eddig mér bármiben félrenyúltam, szó nélkül cserélték, ha nem hiányzott belőle nagy mennyiség. Igaz sokszor nem kellett ilyet kérnem, mert nagyon jók a cuccaik. A púderről még annyit, hogy valóban nem ül bele a ráncokba. Idősebb vendégeim is használják, és azok is rengeteg pozitív infóval jeleztek vissza...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 23.

Liaszia

2013. szeptember 1.

Anyukámtól kaptam... pár napig csak nézegettem de valahogy nem mozgatta meg a fantáziámat. Aztán kipróbáltam. Ez valami isteni. ....diszkrét és szép hatást lehet vele elérni. Venni fogok még ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Dana1983

2013. április 21.

Szeretem ezt a púdert. Kevés kell belőle, könnyű felvinni és eldolgozni, felrakva néhány apró csillám látszik benne, közepesen porzik és majdnem egész nap bírja átfényesedés nélkül. A dobozban sima porpúder van, a kupak alatt pedig egy lyukacsos műanyag fedő amin keresztül lehet a púdert kiszórni. Hihetetlenül jól fed, egységessé teszi a bőrt, egy rétegben feltéve mégsem látszik.
6 színben kapható, de az eladó azt mondta hogy főleg a 2-es árnyalatot (világos bőrre) és a 3-as árnyalatot (világos-közepes bőrre) vásárolják a vevők. Ezért rendeltem a húgomnak egy 2-est magamnak meg egy 3-ast, de miután megjöttek derült ki, hogy sötétek. Majd nyáron meglátom. Azt is írják róla, hogy felvitel után igazodik a bőrszínhez, de én ezt nem vettem észre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

Hidratálók: Magnesium Stearate