Agent Provocateur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cintia89, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Összetevők: jázmin, mandarin, pézsma, narancs, borostyán, körte, fás jegyek, orchidea, tubarózsa, rum

mikkamakka75

2019. június 12.

Nem tudom, hogy lett ennek a parfümnek az àtlaga 3, mert akàrhogy is szàmolom, az alàbbi vèlemények alapjàn ez egy stabil 4*, amihez én is csatlakozom.

Kellemes, meleg, bújós, púderesbe hajló édeskés viràgos-pézsmás illat. A rumot én sem érzem konkrétan, de van az illatban valami olyan zamatos, aromàs vonal, amit akàr a rum is adhat..

Afrodiziàkumnak én sem gondolom, de egy àrtatlan kis fingi-lingi semmiségnél azért mérföldekkel bujàbb és dögösebb.. Persze ez is ízlés dolga :)

Nekem tetszik és ősszel örömmel fogom elfújkálni a maradék félüvegnyit..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

Nekem tetszik és ősszel örömmel fogom elfújkálni a maradék félüvegnyit..

senskin

2019. március 20.

Ez a parfüm annyira különleges. A merész provokáció elut az illatbol. Itt a kislányos bujaság, és a rejtett romantika dominál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Verona5

2018. május 13.

Extrán erotikus üvegben egy rém gyengécske / semmilyen illat - ez sajnos az önellentmondás csúcsára sikeredett az AP-től. Egy tizenéves csitrinek lehet, hogy ez az afrodiziákum manapság... háát, nem tudom. ltt csak az üveg a provokatőr és csak amiatt ketteske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 13.

dorottyatth

2017. szeptember 30.

Brutál dögös illat. Nagyon szeretem. Édes-gyümölcsös illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Brutál dögös illat. Nagyon szeretem. Édes-gyümölcsös illat :)

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. szeptember 12.

Gyanítom, hogy ismét egy tömegeknek tetsző illattal gazdagodtunk. A Marionnaud-ban kaptam belőle én is mintát, most kezdik el forgalmazni a Clean márkával együtt (ez utóbbi márka ott, helyben kipróbált illatai nálam szinte kivétel nélkül a nagyon nem kategóriába kerültek).
Karakterében szívesebben viselném ezt a klasszikus illatot, mint az igen jeles márkák utóbbi verejtékszagú kísérleteit, főleg azzal a megjegyzéssel, hogy tudomásom szerint ez a márka a parfümök világában csak most kezdi el bontogatni a szárnyait. Nem harsány, nincs benne számomra semmi hordhatatlan jegy.
A rumot viszont az összetevők közül nem sikerült beazonosítanom, lehet, hogy valamivel többet kellett volna beletenni...
A tartóssága semmivel sem jobb mint mai társaié - sajnos, folyamatos utánfújás nélkül hamar alig érezhetővé válik.
Tetszett a múltkor itt olvasott "vessetek a mókusok elé" megjegyzés/idézet, hát ennek alávetve magam kap tőlem egy biztató, felfelé kerekített négyest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Citral, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool