Ahava

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   parfümériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Lelőhely:   parfümériák, patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Natúr, szűrt, tisztított fekete iszap a Holt-tenger partjáról

Fokozza a bőr anyagcseréjét, visszaállítja bőre természetes hidratáltságát. Hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket, ezért bőre megfiatalodik és selymesen ragyogó lesz.

piroslili

2020. november 2.

A fejbőrömre használom iszappakolásként hetente egyszer, hogy a méreganyagokat kiszívja. Egyelőre nem tudom, van-e hatása, hosszabb távon meglátjuk. Visszajövök és értékelem még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

nemethg

2016. augusztus 17.

Imadtam amikor hasznaltam tusolas elott,persze vigyazni kell vele mert ahogy kened fel magadra es mosod le bizony az egesz tusolo olyan less de konnyen le tudod folyatni vizzel.Orult puh less utana a borod,puhabb mint egy ujszulotte:)Soha nem kellett kennem utana magma testapoloval es egy hetig puha volt a borom es rugalmas utana.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Hidratálók: Silt, PEG-4

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.