Aiko

Ár:   400 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Meja, Módosítva: 2016. február 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

piperepozitív

2018. április 13.

Teljesen jó kis alapsampon, szerettem.
Jó az illata, könnyen habzik. Nem géles állagú (azt nem szeretem). attól selymesebb.
Nem zsírosodott kevésbé a hajam, míg használtam, nem is szárította ki.
Legtöbbször más, "rajtahagyós" sampon előtt használtam "előmosásként" (pl. hamvasító, hajhullás elleni), arra teljesen megfelel.
Igazából semmi pluszt nem ad, de kellemes használni, megéri a pénzét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

Teljesen jó kis alapsampon, szerettem.
Nem zsírosodott kevésbé a hajam, míg használtam, nem is szárította ki.
Igazából semmi pluszt nem ad, de kellemes használni, megéri a pénzét.

Boboka89

2018. március 19.

Nem mondom hogy nincs ennèl jobb sampon a világon,de ennyi pézért ajándék szerintem,és teljesen jól működik.Nem tolja ki a két hajmosás közti időt,de nem szárít,nem irritál,szuper az illata,jól tisztít.Szerintem is nyár illata van:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

AKiss

2017. október 24.

Gondoltam, kipróbálok egy Mülleres sajátmárkás olcsó, kevés összetevős (azaz kevés vegyszertartalmú) sampont. Eleinte jó volt, az illatát imádom még mindig, de már csak beleszippantok a flakonba, nem használom, mert egy idő után korpásított és szárította a hajamat. De az az illat! :) És hogy tökéletesen tisztának és frissnek éreztem a hajam tőle! Nyáron használtam, strand előtt ezzel megmostam a hajam, a napsütésben menet közben száradt meg, és imádtam ezt az illatot és érzést! Három csillagot adok neki, mert még nem szakítottunk :) Ha egyszer teljesen tiszta hajra vágyom, még használni foglak :) Nyáron :) Egyszer, max. kétszer :) És imádni foglak :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

kisizé

2017. április 9.

engem nem nyűgözött le, első mosásnál még nem túl zsíros hajnál sem habzik és nem is tart sokáig a hatása, előbb kell mosnom, mint más sampont használva. az illata sem a legjobb, viszont azt előnyére kell írnom, hogy az érzékeny fejbőrömet sem irritálja :)
összességében egy átlag sampon, nagyon olcsó, de nekem ennek a márkának az "every day" jobban bevált, szóval mivel ebben a nagyon filléres árkategóriában is tudok jobbat, így nem tudok ennél több csillagot adni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Meja

2016. február 29.

Pár száz forintos termékhez képest nem rossz. Nem hosszabbította meg a hajmosások közötti időszakot, ugyanúgy három naponta mostam meg vele a hajamat, mint előtte. Viszont szépen tisztít, az illata is kellemes. Ha váltottam a Head & Shoulders-ről, akkor mindig bekorpásodott a hajam, ennél viszont nem! Szóval ár érték arányban okés, de inkább keresem még a nekem való sampont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

Vitaminok: Panthenol