Aiko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2014. november 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Gyengéden tisztítja a fejbőrt és a hajat egészen a hajvégekig. Gyengéd összetétele a panthenollal erősíti a hajat, mely erősebb és egészségesebb lesz.

• alkalmas mindennapi hajmosáshoz
  • szilikonmentes, nem nehezíti el a hajat
  • bőrbarát pH-érték
  • bőrkímélő hatását dermatológiai vizsgálatokkal támasztották alá

Kiszerelés: 300 ml

Vichy

2014. december 5.

Tavasz/nyári időszakban használtam és viszonylag meg voltam elégedve vele. Átlagos samponnak mondanám, semmi "hű de jó" dolgot nem vettem észre amíg használtam, ugyanakkor rosszat sem tett a hajammal. Ha jól emlékszem kifejezetten olcsó volt, és tetszett, hogy nem tartalmaz szilikont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

Vitaminok: Panthenol