Ajmal

Ár:   16 800 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: BitterSweet, Módosítva: 2020. február 14.

Ár:   16 800 Ft

Illatösszetevők: fás tónusok, ámbra, gyümölcsös tónusok, virágos tónusok

Bonnieoo7

2021. szeptember 4.

Nem éppen egy nőcis lötyi kategória, sokkal inkább dívásnak mondanám. Tehetős, designer "tollakkal ékesített" érettebb nőt képzelek hozzá, igazán elegáns illatkompozíció. Kétségtelen, hogy Coco Madmoiselle inspirálta, az erőssége is megfelelő számomra. Eddig a Suddenly Madame Glamour utánzattal voltam jóban, de most jött Ő és letaszította a trónról. Nyárias illat, de nem érdekel már, fújom amikor csak jólesik majd. Suddenly megy Anyuhoz, mert szereti az ilyen komoly lélegzetű fás illatokat, én annyira nem, de ezt még én is különleges csemegének tartom.🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

eternity

2021. szeptember 2.

Remek áron mégis kipróbáltam, bár van már CM dupe-om, de az a botrányos illékonysága miatt hajítós, maga az illat finom lett volna (Saphir Prestige). A CM illat nagyon túlmásolt, bár én máson nem nagyon éreztem még, de korábban találkoztam butított dupe-jaival. A Raindrops viszont mivel szuperül hozza az eredetit, érzem benne mindazt a mélységet, amitől a kezdettől a leszáradásig izgalmas illatnak tartom. Így már abszolút nem érzem elcsépeltnek, tényleg bárhova és bármikor tudnám fújni. A tartósság nyilván jobb, mint más dupe-oknál, de majd hosszabb távon fog eldőlni, hogy hozza-e azt amit elvárok egy parfümtől. Egyelőre eszembe sem jut mást fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Flami

2021. augusztus 18.

Tényleg szinte tökéletes Mademoiselle edt v. Privée másolat, nekem az ára miatt kedvesebb is, mint ők.
Nagyon finom, fátyolszerű illat, 8-12 órás rajtam. Ruhán még több.
Kevesebb, mint háromezer forintért vettem egy jó kis akcióban. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Nagyon finom, fátyolszerű illat, 8-12 órás rajtam. Ruhán még több.
Kevesebb, mint háromezer forintért vettem egy jó kis akcióban. :-)

isabelle007

2020. október 7.

Rajtam egy az egyben CocoMad Privée...szuper tartóssággal: este 7-kor fújtam, fürdés után reggel 8-kor is érződött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 7.

mikkamakka75

2019. augusztus 18.

Rajtam azért nem teljesen olyan ez a parfüm, mint a CM. Nem jobb vagy rosszabb, csak kicsit màs. Vagyis nekem jobb, mert nem èrzem benne azt a ràtarti, kivagyi, pökhendi illatot, amit rajtam az edp leszàradàsa hoz (màr amennyire egyàltalàn "leszàrad", mert 2 óràt sem húzza rajtam..), sem azt edt citrusos karcos pacsulijàt.
Ez rajtam kerekebb, baràtsàgosabb, krémesebb, édesebb. Kicsit olyan, mintha egy CM illatú krémet hasznàltam volna.
CM klónnak ott van a lidlis cucc 2ezerért, ezt meg fújhatja az is, akinek tetszene a CM, de idegesíti benne valami (mint ahogy engem..)
Jó napom van, így 5 csillag, de egy lopott (illat)ötlet igazàból nem érdemelne ennyit.. 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Torpece

2019. február 4.

Valóban olyan, mint a Coco és ami a legjobb, hogy érzem benne ugyanazt a pluszt, ami a Chanel leszáradásában van. Eszméletlen finom és nagyon tartós. Sajnos nehéz beszerezni, nekem is csodával határos módon sikerült lecsapni rá. Akit visszatart az, hogy keleti illat alapvetően, nyugodtan felejtse el, totál modern, európai illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 4.

Atter76

2018. november 14.

Coco klón, hatósugár,tartósság stb, egy az egyben, és ugyanúgy nem érződik bóvlinak, mint az eredeti, a feleségem reggel nyolckor magára fújja, és este hétkor még mindig érezni a hálószobában az illatát.
Kiváló, pláne a CM árának ötödéért (!!!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 14.

Kiváló, pláne a CM árának ötödéért (!!!)

Emli70

2018. október 20.

Megrendeltem, egy az egyben Chanel Coco Mademoiselle, nincs is mit részletezni rajta. Illata, tartóssága, hatósugara.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 20.

Vaslady

2017. november 21.

Az Ajmal illatokkal nincs tapasztalatom.
A fragranticat lapozgatva vettem észre,hogy ez az illat,nagyon hasonlit,a Kisasszonyra,igy usgyi,hasitottam a notinóra.
Meglepődve láttam,hogy igazán pénztárcabarát áron,14.90-ért elérhető.
Már rendeltem is.
Mivel van itthon toalettvizem a Kisasszonyból :-D,igy már hasonlitom is.
Üvegből szagolgatva,a chanel citrusossabb,pacsulisabb,mig az ajmal édesebb.
Következik a papircsik teszt.
Meg kell jegyeznem,hogy ez a kis olcsó kis "Ajmal"-ka :-D,hozza azt a tartósságot,amit a chanel!
Most nem tudom,hogy ez a kis drága,koppintás,vagy egy önállóan fejlesztett illat,de meglepően jó!
Édesebb,de szerintem,viselve,még egy szak avatott orr sem tudja eldönteni,a különbséget,simán rávágja,hogy chanel!
Esőcseppek a neve magyarul,én imádom az esőt,de erről az illatról teljesen más jut eszembe.
Végszó annyi,hogy meg vagyok elégedve,kellemesen csalódtam a vak rendelésemben :).
Azért adok 5 csillagot,mert ugy gondolom,megérdemli,pláne ezen a baráti áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

Az Ajmal illatokkal nincs tapasztalatom.
Meglepődve láttam,hogy igazán pénztárcabarát áron,14.90-ért elérhető.
Már rendeltem is.
Mivel van itthon toalettvizem a Kisasszonyból :-D,igy már hasonlitom is.
Üvegből szagolgatva,a chanel citrusossabb,pacsulisabb,mig az ajmal édesebb.
Következik a papircsik teszt.
Azért adok 5 csillagot,mert ugy gondolom,megérdemli,pláne ezen a baráti áron.

BitterSweet

2016. szeptember 17.

Itthon még nem annyira széles körben elterjedtek az Ajmal illatai, ami lássuk be, hatalmas hiba. Olyan vicces áron vannak fantasztikus parfümjeik, hogy csak kapkodom a fejem, és bevallom elcsodálkozom rajta, hogy ha lehet ennyire minőségi termékeket előállítani cirka 4000,-Ft-ból, akkor másoknak ez miért nem sikerül....Persze tudom, tudom, ebbe ne menjünk most bele :-)

Amit Róla tudni kell: Kísérteties a hasonlóság a Coco Mademoiselle edt-vel. Talán ez még jobban is tetszik. A Cocoban van valami, ami miatt marad a jó-jó....de mégsem kategóriában, ebben viszont ez nincs. Talán ez az Ajmal leginkább "nyugatias-keleti" illata. Semmi füstölős mellékzönge, csak egy finom, könnyed, bármikor hordható illat.

Nem rossz, kérem szépen ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Nem rossz, kérem szépen ;-)