Ajmal

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anita763, Módosítva: 2021. április 15.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: mandula, bergamott

Szívjegyek: narancsvirág, tubarózsa

Alapjegyek: borostyán, tahiti vanília, szantálfa

Ajmal Sonnet EDP 1x10 ml fújós
Ár: 1x10 ml fújós 2.000 + posta , Eladó: anita763
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: Miskolc, fizetés: posta, foxpost, vagy személyes átvétel

anita763

2021. április 16.

Wow! Micsoda illat! Nagyon könnyű és nőies. Amint őt megéreztem, tudtam, hogy ismerős illata van. Valahogy eszembe juttatja a Good Girl-t és a Rolling in Love Kilian-t, viszont csak néhány hasonlóság van az illatok között. Számomra a finom mandula tűnik ki a leginkább, majd később előkerül a szantálfa a vaníliával, némi tubarózsával és egy kis narancsvirággal. Hosszan tartó csodálatos illat. 💙

Upd.: minél többet használom, annál jobban bebizonyosodik, hogy rajtam teljesen CH Good Girl illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 16.