Best of Beauty 2019

Al Haramain

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Lapo, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2018. augusztus 7.

Ár:   13 000 Ft

Kiadás éve: 2016

Fej: citrom, elemi, bergamott

Szív: jázmin, gyöngyvirág, fás tónusok

Alap: pacsuli, borostyán, pézsma

Ár: 1100 Ft, 1800 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
bereczkizsolt

2019. május 23.

Az egyik legjobb kapható Aventus klón. Eltér abban, hogy az ananász illat helyett a citrus dominál, illetve szintetikusabb hatást kelt . Több mint egy éve használom, tartóssága átalgosnak mondható, nagyjából 5-6 óra elteltével válik bőrközeli illattá. Egyetlen problémám az üvege, olcsó hatást kelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

nataliaterjekinandorne

Korcsoport: >54
2018. január 15.

Nekem sikerült az eredeti illatot érezni amit Dubaiból hoztak.Jó a Notinotól való is de köszönő viszonyban sincsenek egymással.Pedig az is eredeti csomagolásban van sorszámmal ellátva.Akciós azért lehetett mert az üveg egy kicsit csorba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 15.

fragmann

Korcsoport: >54
2017. május 27.

5 millis mintát rendeltem, biztos ami biztos...
Nem bántam meg, de nem tett rám akkora hatást, mint vártam. Legalábbis elsőre.
A Creed Aventus-t nem ismerem, de olvasmányaim alapján tudom, hogy a füstös "sült" ananásznak nagy szerepe van a karakter megformálásában.

..nna, ilyesmit nem fedeztem fel az L'aventure-ben, ezzel együtt nem rossz.
Első reakcióm az volt, hogy nem is értettem, miért vannak ezért annyian úgy oda, ugyanis annyira középszerű, savanykás, citrom-izé-nek éreztem elsőre.
..de aztán másodikra-harmadikra lassan kezdtem tudni hová tenni...
Válószínűleg eltúlzott várakozásom volt az oka kezdeti értetlenségemnek, mert valami "hű-de-nagyot" vártam.. ("..minden idők legjobb férfi-illata.." - meg ilyeneket olvastam sok helyen, persze az eredetiről, nem a klónokról.)

Ezzel szemben ez egy végtelenül "eccerű", puritán illat-kompozíció, minden (felesleges) hivalkodástól mentes!
Ha a Creed ilyen, akkor az is az! :)))
..de, ez persze egyáltalán nem baj, sőt!
A legjobb dolgok pofon-eccerűek...! (kerék, fa ék...krumplis tócsni..stb.)

Szóval: én végül is, három eklatáns összetevőt tudok megkülönböztetni, úgymint:
- egy nagyon kerek, finom, hűvös citromot,
- egy nagyon világos tónusú, fanyar fás aromát, ez lehet a: NYIR!
- és kellemes, lágy fehér virágot.

Mindezek nagyjából egyenlő arányban és erővel vannak jelen a képletben.
Miután megértettem, megkedveltem az L'aventure-t...ha a Creed ilyen, akkor azt is!
Ez egy olyan, szinte hétköznapian egyszerű, de mégis rafináltan eredeti, egyszerre klasszikus és modern, időtlen, férfias frisseséget sugárzó illat, amit - szerintem - nincs ember a Földön, aki kellemetlennek találna..!
Úgy "csodaszer", hogy közben nincs erőltetve, hogy AZ legyen..!
Megadom az 5-öst! :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 27.

5 millis mintát rendeltem, biztos ami biztos...
Nem bántam meg, de nem tett rám akkora hatást, mint vártam. Legalábbis elsőre.

..nna, ilyesmit nem fedeztem fel az L'aventure-ben, ezzel együtt nem rossz.
..de aztán másodikra-harmadikra lassan kezdtem tudni hová tenni...

Ha a Creed ilyen, akkor az is az! :)))
..de, ez persze egyáltalán nem baj, sőt!
A legjobb dolgok pofon-eccerűek...! (kerék, fa ék...krumplis tócsni..stb.)

Szóval: én végül is, három eklatáns összetevőt tudok megkülönböztetni, úgymint:
- egy nagyon kerek, finom, hűvös citromot,
- egy nagyon világos tónusú, fanyar fás aromát, ez lehet a: NYIR!
- és kellemes, lágy fehér virágot.

Mindezek nagyjából egyenlő arányban és erővel vannak jelen a képletben.
Úgy "csodaszer", hogy közben nincs erőltetve, hogy AZ legyen..!
Megadom az 5-öst! :))

Lapo

2017. április 3.

Az egyik legjobb Creed - Aventus klón véleményem szerint 1/5-öd áron.. aki elcserélné az Aventus fejjegyében található ananászt egy kis citrusra, ne habozzon.. kifújást követően, 1 óra múlva nagyon nehezen tudtam különbséget tenni az Aventus és a L'Aventure között.. próbáltam, teszteltem Aventus mintával..a csomagolása és üvege megint csak az arab gyártót dicséri.. Tartósságra és hatósugárra sem lesz panasz.. kétség kívül 5 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol, Citronellol, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.