Al Haramain

Ár:   6430 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fritz.aniko, Módosítva: 2016. december 28.

Fő illatösszetevők: agarfa, szantálfa, borostyán, pézsma, virágos jegyek

Oila

2019. május 31.

A leggyönyörűbb férfiillat az első órá(k)ban, el sem tudom képzelni, hogy a mi orrunk számára ez nőn is elfogadható legyen ebben a fázisában. Sok-sok idő kell neki, hogy lecsituljon és valóban uniszex illattá váljon, de akkor egyszerűen ellenállhatatlanul gyönyörű lesz. Az egyetlen csepp itt szó szerint értendő: az applikátorral egy ici-pici cseppet érdemes tenni például a csuklóra, összedörzsölni és innen felvinni a további pulzuspontokra, de ennél több a mi fogalmaink szerint véleményem szerint nem tolerálható, annyira erőteljes. Ajándékba és/vagy látatlanban nőknek nem, férfiaknak bátran ajánlom, mert férfiillatként könnyen befogadható és elismerhető, ámulatba ejtően szép és minőségi illat, ami a fenti módon, cseppenként használva valószínűleg több életen át elég is lesz:) Nőkön is kiválóan működik, de kell hozzá egyrészt sok türelem, másrészt szakavatott orr, végül merészség és a vágy valami különlegesre, másra, nagyon egyedire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

fritz.aniko

2017. január 12.

Az oud és a szantálfa a leghangsúlyosabb jegye.
A borostán és a pézsma kiegészítéssel egy kevésbé uniszex, inkább férfias illat jön létre.
Nagyon erős, hihetetlen tartósságú főleg az első órában.
Lehet, hogy európai orrnak annyira nem való, mert engem fojtogatott ez az erős, oudos- szantálfás kezdet.
Körülbelül 2-3 óra múlva 'csendesedett le' annyira, hogy viselhető legyen számomra.
El tudom képzelni, hogy van olyan ember akin jól működik, de sajnos nem én voltam.
Az üvege nagyon nehéz, minőségi és szép. Maga az illat minősége is kifogástalan, de ez nekem túl sok és túl maszkulin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Az oud és a szantálfa a leghangsúlyosabb jegye.
Nagyon erős, hihetetlen tartósságú főleg az első órában.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Amyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Amyl Cinnamyl Alcohol, Cinnamal

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.