Al-Rehab

Ár:   $3-$6   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   3 ml, 6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: pomme, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. december 6.

Ár:   $3-$6
Kiszerelés:   3 ml, 6 ml

Uniszex parfümolaj, alkoholmentes

Illatjegyek: karamell, vanília, narancs, szantálfa

elvanui

2019. január 30.

Jaj, sajnos nem:(... Megrendeltem őt meg a Golden Sand-et, mert akartam mézet, akartam karamellát, de egyik sem jó rajtam. Nagyon hasonló szintetikus pálmaolajos olcsóédesség-illatúak lettek. Sajnálom. Nem mind arany, ami arab, úgy látszik. Kár, de 600 ft-ért nem ölöm magam a Dunába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

kertesznorka

2018. augusztus 3.

Laura Biagiotti Venezia, V.Minya Eau de Hongrie és Ginestet Botrytis rajongóknak ajánlom szeretettel. Nagyon édes-balzsamos, aszús, testes, nőies illat, nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Amea

2017. december 16.

Narancsos-karamellás süti. Szantál, vanília, dohány.
Általában nem bírom a fojtó édes illatokat, a gyümölcsös se az én világom, de ez a gourmand olaj egy másik dimenzió. Az Al-Rehab ház parádésan bánik a karamellel: a narancsos Dalal mellé odatették a Golden Sand-et sok fás jeggyel, ámbrával és a Soft-ot jázminnal, orchideával. Érdemes kísérletezni velük, főleg hogy nevetséges árban lehet hozzájutni ebayen.
Annyira jól esik viselni és olyan sokszor dícsérték meg rajtam ezt az illatot, hogy végül hatos csomagban rendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

Narancsos-karamellás süti. Szantál, vanília, dohány.

dandy

2017. március 3.

Édes, narancsos, karamelles süti illatú, szintén tartós, mint a Soft párja. Nekem a Soft kicsit édesebb, ez kevésbé. Kellemes, viselhető. De, hogy ez mitől uniszex??? Férfin nem igazán tudom elképzelni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 3.

pomme

2017. február 3.

A karamell-triumvirátus számomra legrosszabbul viselkedő darabja. Valamiért az én bőröm nem bírja, egy óra után valami gyógyszeres beütése lesz. Előtte jó kis karácsonyos narancsos karamell, nem túl édes ez sem, talán egy árnyalatnyival édesebb csak a Soft-nál. Kár, hogy előjön ez a fura illat mert egyébként őt is nagyon szeretném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Illatanyagok: Citral, Citronellol, Limonene, Geraniol, Lyral, Linalool