Al-Rehab

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   6 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fannc22, Módosítva: 2018. december 6.

Bőrtípus:   Normál

A Soft parfümolaj egy illat nőknek.

Illatjegyek: fás jegyek, citrus, vanílisa, vetiver, karamell, pézsma, orchidea és jázmin

kertesznorka

2018. augusztus 3.

Szerintem nagyon hasonlít a Pink Sugarra. 6 db-os csomagban rendeltem Angliából más Al Rehab olajakkal együtt, így kb. 500-700 Ft-ra jött ki egy üvegcse ára. Tekintve, hogy egész finom az illata és nagyon tartós, egy próbát megér azoknak, akik szeretik az édes, sütis-karamellás illatokat. Ja, és nagyon tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

cicaaholdrol

2018. február 15.

Kerestem egy finom édeskés citromos illatot. Majdnem meg is találtam, de még mindig hiányzik nekem a krémesség. Ettől függetlenül többen is megjegyezték, hogy milyen finom illata van. Tartósságra kicsit gyengébb, mint pl. a Rasha. Minden napos használatra nem tudnám elképzelni, mert tényleg besokalna tőle az agyam. Egyébként a sok édes lötyi között szerintem kiemelkedően jó, abszolút nem átlagos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

bbrilona

2017. október 21.

Nagyon finom, nagyon édes parfümolaj. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 21.

Nagyon finom, nagyon édes parfümolaj. Nagyon tartós.

Anne74

2017. augusztus 20.

Nagyon kellemes és finom illatú parfümolaj...
Rajtam rendkívül tartós :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Nagyon kellemes és finom illatú parfümolaj...
Rajtam rendkívül tartós :)

lizibartha

2017. június 20.

Az első parfümolaj, amit megvettem, Srí lankáról küldték, nagyon kis kedves borítékban :)))
Maga az olaj nagyon intenzív és erős, erős, citrusos nyitánnyal ami konkrétan marja az orromat. Viszont mikor lenyugszik elég finom, édes, cukorkás illattá válik a bőrömön. Igencsak tartós, 8-10 órán át lehet érezni. Párnán, ágyneműn hetekig érződik :)
Hátránya az, hogy könnyen besokall tőle az ember és akkor eldugja egy jó időre, hogy ne is lássa. Legalábbis én.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

dandy

2017. március 3.

Totál citromos vaníliás süti illat, édes, de nem olyan gejl módon. Nagyon kevés kell belőle, nagyon tartós (10-12 óra rajtam) nagy szilázzsal. Karamell imádóknak kihagyhatatlan. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 3.

pomme

2017. február 3.

Friss citrusos az elején, majd folyamatosan átvált vaníliás-karamelles illatba, de nem lesz tömény édes. Megvettem mindhárom Al-Rehab karamellás illatot, amit annyian imádnak, ez a legfrissebb közülük. Nem szeretem a citrusos parfümöket, de ez inkább friss és virágos (nem az éles virágos) az elején, aztán édesedik be, de nem vészesen. Pici pézsmát is érzek benne, de nagyon halványan és nőiesen. Kizárólag tavaszi illat nekem valamiért, optimista és kis kedves. Fogalmam sincs, fiúkon hogy mutatna, de csajok mindenféle elővigyázatosság nélkül viselhetik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Illatanyagok: Hexyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene