Aldo Vandini

Ár:   600 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orsy, Módosítva: 2011. szeptember 20.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Ajakápolók

Az ápoló mimóza olaj és áfonya olaj teszik az ajkakat simogatóan finommá.

KisHeni

2016. október 28.

Amikor én vettem meg még szebb volt a csomagolása, kissé hihetetlen volt az a 'volume' szócska, és hát csodát tényleg nem művel a számmal, tehát nem dúsítja de ennek ellenére szép tükör fényt egy lehelletnyi színt és ápolást biztosít a számnak. Szerintem nagyon megéri én szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 28.

Zsildom

2015. március 22.

Csatlakozom senskin véleményéhez, engem is a volume szó szédített meg. (Vajon leszek valaha is annyira bölcs, hogy nem dőlök be újra és újra ennek, meg a mitesszer tapasz átverésnek....) Édes kis semmiség, ezért drága is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 22.

senskin

2014. december 3.

Kíváncsiságból vettem meg. Volume az ajkaknak, na mondom, ha úgy van, ha nem, ki kell próbálnom. Elkönyveltem, hogy maximum nem dúsít, elvégre, hogyan is tenné ezt? :)
Mondjuk, a piros szín mikor kijött megijedtem, de rájöttem,hogy nem színes, így teljesen oké. Nem szeretem a piros ajakápolókat.
Érezhetően feltöltötte a számat, nem volt száraz utána és praktikus a csomagolása. Könnyen adagolható.
Külön jó, hogy nem ilyen stift, és nem bódító az illata. Szóval nem irritál, sem az illat, sem a gél, pont jó.
Elhasználom, aztán majd meglátjuk, hogy találkozunk e újra.
Up&Go: Ez a szín, és állag... Nem erre számítottam, sokkal jobbra. Nem igazán hidratál...Viszont, valahogy duzzasztja a szájat.Tényleg nagyobbnak tűnik....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 3.

Elhasználom, aztán majd meglátjuk, hogy találkozunk e újra.

_-Mia-_

2014. május 22.

Én már az újracsomagolt: fehér tubuson pici rózsaszín mintás példányt vettem meg, pofás kis dobozban. A csomagoláson már semmiféle száj sincs: hála Istennek: én színt nem szerettem volna, így biztos nem vettem volna úgy meg. (Amúgy jegyzem meg, a régire is shine and volume volt írva, tehát senki sem állította egy szóval sem, hogy ennek színe is lesz...) Kinyitva azt gondoltam: na, kidobtam a pénzt az ablakon, mikor megláttam a tubusból kinyomva az ujjam hegyén a magentaszínű kencét, merthogy bármi nekem se áll jól... Aztán csak felkentem: szerencsére ez a bolond szín eltűnik valahová, csak fényes felületet ad: nem ragacsos, könnyű viselet. Nekem meleg időben az ápoló hatása is elég, szerencsére semmi íze nincs. Csak azért csak négy csillag, mert semmi wow nincs benne, de amúgy nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

Orsy

2011. november 9.

Óriási csalódás. Egyaltalán nem ad olyan gyönyörű színt a szájnak,mint ami a képen van :( Szinte semmilyen színt nem ad , nagyon-nagyon picit pirosas/sötétrózsaszínes árnyalatot a világos rózsaszín helyett (csomagolás,és a csomagoláson lévő száj miatt,azt várná az ember,hogy rózsaszínes árnyalatot ad). Az illata egyébként finom, ápolni mondjuk nem igazán ápol,de legalább nem szárít, de 900- Ftot nem ért meg,inkább vettem volna balea ajakápolót 350ért,az jobban ápol,és attól is fényes,ápolt hatású lesz a szám.......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 9.

Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide